Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

BLOG ujemy o nieruchomościach

DD Vlog #1: Zakup mieszkania w czasach epidemii

Dodano: 08-04-2020

To nie to samo, co spotkanie z Wami na żywo – i oczywiście jak zawsze serdecznie zachęcamy do umawiania się z naszymi specjalistami i specjalistkami na rozmowy wideo lub telefoniczne! – ale mamy nadzieję, że nasz cykl pomoże Wam lepiej zorientować się w zmieniającym rynku nieruchomości. 

Rozpoczynamy serię rozmową z dyrektorką naszego działu sprzedaży, Martą Kasprzak, która powie Wam, co trzeba wiedzieć, kupując nieruchomości w obecnej sytuacji. Marta wypowiada się nie tylko na temat tego, jak w naszej firmie wygląda obecnie proces zakupu lokalu – a ze względu na wymogi kwarantanny wygląda on obecnie zdecydowanie inaczej niż jeszcze parę miesięcy temu – ale też opisuje, w jaki sposób aktualne realia rynkowe należy potraktować niekoniecznie jako ryzyko, lecz raczej jako szansę, by przejąć kontrolę nad własnymi inwestycjami i poszerzyć portfolio źródeł dochodu pasywnego. 

Warto posłuchać także tego, co Marta ma do powiedzenia na temat naszych inwestycji: z vloga dowiecie się między innymi, jak postępuje budowa projektów Duda Development i co zmieniło się w naszej ofercie. Oraz, naturalnie, dlaczego posiadać dom z ogródkiem jest teraz lepiej niż kiedykolwiek. :)

Zapraszamy do oglądania! Kolejne odcinki już niebawem!  
 
 

Wróć

Podziel się:

Ostatnie wpisy