Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

BLOG ujemy o nieruchomościach

Postaw na Wildę! Dlaczego warto wybrać

Postaw na Wildę! Dlaczego warto wybrać

Dodano: 29-11-2019

Jak w trzech słowach opisać Wildę? Miejsce pełne kontrastów! Dzielnica ta stanowi kwintesencję miejskiego stylu życia. Pomimo panującego tu miejskiego gwaru i zabiegania na Wildzie spotkać się można z przejawami licznych inicjatyw społecznych podejmowanych przez mieszkańców, którym zależy na przestrzeni, w której żyją. Na uwagę zasługuje tu połączenie bogatego nasycenia infrastrukturalnego z bliskością terenów rekreacyjnych. W końcu Wilda to przestrzeń, w której spotykają się tradycja i najnowsze trendy, czego najlepszym przykładem może być nasz Fyrtel Wilda.

Jeden adres, wiele zalet

Nabywcy nowych mieszkań na Wildzie będą mogli cieszyć się codzienną wygodą – tu wszystko jest pod ręką! W sąsiedztwie znaleźć można markety oraz mniejsze sklepy, punkty usługowe, modne lokale gastronomiczne czy klimatyczne kawiarnie. Co więcej, Fyrtel Wilda zlokalizowany jest tuż przy sławnym Rynku Wildeckim. Uroki dzielnicy docenią również rodziny z dziećmi: bliskość szkoły czy przedszkola zapewni komfort zarówno uczniom, jak i ich rodzicom. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej problemu nie stanowi także dojazd do centrum (choć tutaj polecamy spacer, bo to naprawdę blisko!) czy innych atrakcyjnych części Poznania.

Wilda posiada również drugie, zielone oblicze. W wolnym czasie odpoczywać można tu w parku im. Jana Pawła II, parku Izabeli i Jarogniewa Dębskich czy w okolicach Warty. Entuzjaści i entuzjastki aktywnego wypoczynku także znajdą tu coś dla siebie – mogą na przykład skorzystać z oferty Poznańskiego Centrum Sportowego „Chwiałka” z jego basenami, kortami i lodowiskiem.

Wilda to sprawdzony, godny polecenia adres. Swoje miejsce znajdą tu wszyscy miłośnicy poznańskiego klimatu, którzy czasami chcą odpocząć od miejskiego zgiełku.

Wybierz Fyrtel Wilda – nowe miejsce na mieszkaniowej mapie Wildy!

Fyrtel to odpowiedź na potrzeby klientów preferujących miejskie życie w nowoczesnym wydaniu. W budynku będzie łącznie 66 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych układach. Szeroki wybór powierzchni, od 29 do 103 m2, to gwarancja, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno aktywny singiel, jak i ceniąca wygodę rodzina. Nowe mieszkania w Fyrtlu Wilda sprawdzą się także w przypadku prywatnych inwestorów, którzy planują zakup nieruchomości pod wynajem. W części parterowej zaplanowano 5 lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Gabinet medyczny, szkoła językowa, a może kwiaciarnia? Wilda daje wiele możliwości, dlatego zakup tego typu przestrzeni polecić można każdemu, kto chce być blisko swoich klientów.

Zainteresował Cię nasz wpis? Teraz sprawdź nasze inwestycje: mieszkania w centrum Łodzi - Diasfera Łódzka | nowe mieszkania w Ustce - Kierunek Ustka

Serwis nowych mieszkań i domów DOPOZNANIA.PL

Wróć

Podziel się:

Ostatnie wpisy