Blog ujemy o nieruchomościach

deweloper poznań
09-03-2018
Aranżacyjne postanowienia na rok 2018, czyli jak mieszkać sprytniej, piękniej i wygodniej

Początek marca bywa okresem wstępnego podsumowania postanowień noworocznych. Czy ten kwartalny karnet na siłownię został wykorzystany chociaż raz? Czy rzeczywiście od dwóch miesięcy nie spojrzałam na papierosa? Jak mi idzie picie ośmiu szklanek wody dziennie? Strasznie dużo presji! A gdyby tak wziąć głęboki oddech, zignorować kalendarz i zacząć od nowa?

Podziel się:
deweloper poznań
16-02-2018
Nie trać głowy: co zrobić, gdy nie jesteś w stanie zapłacić raty?

Z punktu widzenia banku cały proces kredytowy ma jeden podstawowy cel: upewnienie się, że kredytobiorca będzie spłacać odsetki regularnie i terminowo. Nikt nie jest jednak w stanie przewidzieć przyszłości, a nawet najstabilniejszą sytuacją życiową może wstrząsnąć jakieś nieoczekiwane wydarzenie, które sprawi, że nie będzie nas stać na spłacanie rat. Co wtedy?

Podziel się:
deweloper poznań
11-02-2018
7 wnętrzarskich grzechów głównych

Z dekorowaniem wnętrz jest trochę jak z pisaniem: każdy to potrafi, ale mało kto umie to zrobić naprawdę dobrze. I nie ma w tym nic złego, oczywiście! Jest jednak szereg błędów, które popełniane są szczególnie często, choć – przynajmniej teoretycznie – można by ich bardzo łatwo uniknąć. 

Podziel się:
deweloper poznań
02-02-2018
Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednika kredytowego?

Czy usługi pośrednika kredytowego są koniecznością? Oczywiście, że nie. A czy mogą znacznie ułatwić życie i pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze? Jak najbardziej! Czytaj dalej i sprawdź, dlaczego pośrednictwo kredytowe może okazać się właśnie tym, czego potrzebujesz.

Podziel się:
deweloper poznań
26-01-2018
Jak wybrać mieszkanie dla rodziny? Kilka przydatnych wskazówek

Gdyby porównać poszukiwanie mieszkania dla jednej osoby lub pary do wyczerpującego maratonu, to polowanie na idealne lokum dla rodziny z dziećmi trzeba byłoby nazwać biegiem z przeszkodami, i to w pełnym obciążeniu. Jest tak wiele aspektów, na które należy zwrócić uwagę, że czasem trudno jest zdecydować, od czego właściwie zacząć.

Podziel się:
deweloper poznań
19-01-2018
8 gorących wnętrzarskich trendów na 2018 rok

Bez względu na to, czy wprowadzenie zmian w aranżacji domowych wnętrz jest Twoim noworocznym postanowieniem, czy raczej rok 2018 jest tym, w którym wreszcie będziesz urządzać swoje własne mieszkanie, skorzystaj z okazji, by zapoznać się z tym, co będzie trendy w rozpoczynającym się roku. Będzie się działo!

Podziel się:
deweloper poznań
12-01-2018
Kupno mieszkania lub domu od dewelopera krok po kroku

Procedury związane z zakupem własnego lokum z rynku pierwotnego znacząco różnią się od tych, które obowiązują na rynku wtórnym. Dla kupującego oznaczają mniej formalności i niższe opłaty, a także pełne bezpieczeństwo i gwarancję dla nabywanej nieruchomości. 

Podziel się:
deweloper poznań
05-01-2018
Sztuczne oświetlenie w pomieszczeniach - o czym warto pamiętać

Wybór oświetlenia dla każdego z pomieszczeń rządzi się określonymi prawami. Przede wszystkim powinno ono umożliwiać swobodne poruszanie się, ale także oferować domownikom komfort. Jak taki efekt osiągnąć? Przeczytajcie nasze porady. 

Podziel się:
deweloper poznań
15-12-2017
Kredyt hipoteczny w 2018 roku

Wkład własny na poziomie 20% to duża przeszkoda wielu dla osób marzących o własnym mieszkaniu lub domu. Wymóg ten nie musi jednak przekreślać planów związanych z zakupem lokum. Kredytobiorca może skorzystać z kilku dostępnych opcji.

Podziel się:
deweloper poznań
08-12-2017
Mieszkanie pod klucz - to się opłaca!

Kupując mieszkanie u dewelopera, trzeba pamiętać o tym, że przeprowadzka do nowego lokum nie odbędzie się z dnia na dzień. O jej terminie decyduje data zakończenia prac budowlanych, a następnie - czas potrzebny na wykończenie wnętrz. Chyba że klient wybierze opcję “pod klucz”.

 

Podziel się:
deweloper poznań
24-11-2017
Komfort i funkcjonalność - podstawowe zasady aranżacji sypialni

Sypialnia jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w mieszkaniu. To w niej regenerujesz siły po całym dniu pracy, relaksujesz się i odpoczywasz. Jak ją urządzić, aby była przytulna i dodawała energii? 

Podziel się:
deweloper poznań
17-11-2017
Dzięki RPP 10 tysięcy w kieszeni przeciętnego dłużnika

Ktoś, kto kupił na kredyt mieszkanie 5 lat temu, dziś cieszy się o 20% niższą ratą. W międzyczasie spadły bowiem stopy procentowe. Niestety ten kij ma dwa końce.

Podziel się: