Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

BLOG ujemy o nieruchomościach

Koniec dekady w wielkim stylu: podsumowujemy rok 2019 na poznańskich targach mieszkaniowych

Koniec dekady w wielkim stylu: podsumowujemy rok 2019 na poznańskich targach mieszkaniowych

Dodano: 29-10-2019

Każde targi traktujemy jak okazję, by pokazać się od naszej najlepszej strony – i na każde staramy się przygotować coś specjalnego. Czym w tym roku zaskoczyliśmy osoby odwiedzające targi mieszkań w Poznaniu? Jak zawsze mieliśmy kilka asów w rękawie…

Wiosenne odświeżenie stoiska

Wraz z początkiem roku pożegnaliśmy się w Poznaniu ze znanym i lubianym stoiskiem, którego charakterystycznym elementem były kostki – zarówno podwieszane nad głowami odwiedzających, jak i służące za siedziska – ozdobione danymi na temat mieszkań w naszej ofercie. Z łezką w oku żegnaliśmy się z zabudową (choć jej łódzki odpowiednik wystąpił jeszcze, po raz ostatni, na wiosennych targach w Łodzi), która w 2018 roku przyniosła nam kilka nagród dla najlepszej ekspozycji – ale byliśmy gotowi na zmiany! Zdecydowaliśmy się na zupełnie nowy projekt.

Zamiast na zróżnicowanie przestrzenne postawiliśmy na duże, przyciągające spojrzenia plansze z wizualizacjami naszych inwestycji: atrakcyjne na żywo i zarazem bardzo fotogeniczne. Grafiki skontrapunktowane zostały przez ponad półmetrowej wysokości, słonecznie żółte litery układające się w nazwę Duda Development, strategicznie rozmieszczone dookoła stoiska.

Dobrze wiemy, że przy gorącym napoju i ciastku rozmawia się przyjemniej nawet o tak umiarkowanie atrakcyjnych sprawach jak umowy rezerwacyjne czy harmonogramy płatności, dlatego jak zwykle zadbaliśmy o aromatyczną kawę i herbatę dla osób odwiedzających stoisko. Świeżych domowych wypieków dostarczył nam niezawodny Pałac Pakosław, stanowiący, podobnie jak nasza firma, część Duda Holding.

Wyzwaniem tegorocznych targów była zbieżność terminów: w weekend 2-3 marca 2019 odbywały się również targi mieszkaniowe w Łodzi. Po raz pierwszy przyszło więc nam podzielić zespół na dwie drużyny, by móc wziąć udział równolegle w obu imprezach. Było to niemałe wyzwanie, ale udało się: nikt nie odszedł z żadnego z naszych stoisk bez odpowiedzi na pytania, rozmowy i uśmiechu.

Tu przychyla się nieba: poznańska jesień pod chmurką

Tegoroczny wrzesień zaskoczył nas nieledwie upalnymi temperaturami – wszędzie, ale nie na jesiennych Targach Mieszkań i Domów, które w tym sezonie odbywały się w dniach 21 i 22 września.  Pogodnego charakteru nadał mu motyw chmur, który zastosowaliśmy w warstwie zarówno wizualnej stoiska, jak i w towarzyszących mu tekstach. Zachęcaliśmy gości do bujania w obłokach i obserwowania nieba, a przede wszystkim – sięgania do gwiazd! Pogoda na zewnątrz była niemal bajkowa i podobnie bajkowy klimat staraliśmy się wprowadzić na naszym stoisku.

Wyjątkową atrakcją, jaką przygotowaliśmy na jesienną edycję poznańskich targów, było rozpoczęcie sprzedaży IV etapu Nowych Złotnik. Do oferty trafiły 22 domy – zakończenie budowy tego etapu, przedostatniego w obrębie projektu, planowane jest na pierwszą połowę 2021 r.

Nasze wysiłki zostały docenione: zajęliśmy II miejsce w konkursie na najlepsze stoisko i obsługę targową, przeprowadzonym przez obsługę Targów Mieszkań i Domów.

Zainteresował Cię nasz wpis? Teraz sprawdź nasze inwestycje: mieszkania w centrum Łodzi - Diasfera Łódzka | nowe mieszkania w Ustce - Kierunek Ustka

Wróć

Podziel się:

Ostatnie wpisy