Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

BLOG ujemy o nieruchomościach

3 powody, by odwiedzić dom pokazowy – nawet jeśli nie planujesz zakupu

3 powody, by odwiedzić dom pokazowy – nawet jeśli nie planujesz zakupu

Dodano: 19-12-2018

Współcześnie mamy całe mnóstwo możliwości poznania wyglądu lokalu na odległość. Deweloperzy i agenci prześcigają się w wymyślaniu kreatywnych sposobów na prezentację nieruchomości: od profesjonalnie przygotowanych zdjęć poprzez filmy aż po trójwymiarowe symulacje w wirtualnej rzeczywistości. I świetnie, ale spójrzmy prawdzie w oczy: jeszcze długo nic nie zastąpi osobistej wizyty.

Prowadzimy dom pokazowy na naszym osiedlu Nowe Złotniki już od blisko dwóch lat i wiemy, że nie każda odwiedzająca go osoba faktycznie planuje zakupić nieruchomość – i bardzo dobrze! Taka „jazda testowa” może mieć zalety inne niż sama tylko możliwość zapoznania się z przyszłym zakupem: poniżej prezentujemy trzy najważniejsze z nich.  

Wnętrzarska inspiracja

Możemy bez końca oglądać blogi i czasopisma wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji, ale prawda jest taka, że nic nie może się równać z oglądaniem profesjonalnie, ciekawie udekorowanego mieszkania na własne oczy. Podziwianie mieszkań pokazowych albo nieruchomości, które poddane zostały zabiegom z zakresu home staging (czyli aranżowania przestrzeni z myślą o zwiększeniu ich atrakcyjności dla potencjalnych nabywców lub najemców) może okazać się niezrównanym źródłem inspiracji zarówno dla osób, które właśnie urządzają swoje własne mieszkanie, jak i dla profesjonalistów. 

Kontakty, kontakty, kontakty

Potrzebujesz usług dobrego lokalnego projektanta, fachowca czy złotej rączki? Możesz być pewien, że osoby z branży nieruchomości mają na nich namiary. I choć zbieranie poleceń od rodziny i przyjaciół – praktyka uświęcona tradycją – to zawsze dobry pomysł, to jednak zobaczenie efektów pracy danego rzemieślnika na własne oczy może być co najmniej równie cenne. I to tym bardziej, że wiele osób nie patrzy przychylnym okiem na znajomych kopiujących we własnych mieszkaniach rozwiązania, które to one wybrały jako pierwsze, a z domów otwartych i mieszkań pokazowych można „odgapiać” bez skrępowania (i wyrzutów sumienia).

Ucz się od profesjonalistów

Czy zdarzyło Ci się kiedyś pójść na rozmowę kwalifikacyjną, nie mając zamiaru przyjmować ewentualnej oferty pracy? Tylko po to, by zrobić sobie „rundę próbną” przed rozmową, której wynik bardziej sobie cenisz? Domy otwarte możesz potraktować dokładnie tak samo: podpytuj, obserwuj, rozmawiaj, ucz się. Wiedza na temat technik sprzedażowych i innych sztuczek z branży może Ci się bardzo przydać, gdy wreszcie trafisz na nieruchomość, na której naprawdę będzie Ci zależało. Mamy tylko nadzieję, że będzie to jedna z tych naszych!

 

Przekonaliśmy Cię i teraz nie możesz się doczekać swojej pierwszej wizyty w domu pokazowym? Zapraszamy jeszcze w tym roku! Nasze biuro sprzedaży i dom pokazowy przy ul. Azaliowej 4B w Złotnikach k. Suchego Lasu będą czynne 27-29 grudnia 2018 w godzinach od 9 do 17 (czwartek i piątek) i od 9 do 13 (sobota).

Zainteresował Cię nasz wpis? Teraz sprawdź nasze inwestycje: mieszkania w centrum Łodzi - Diasfera Łódzka | nowe mieszkania w Ustce - Kierunek Ustka 

Wróć

Podziel się:

Ostatnie wpisy