Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
Morasko Park
Informacje ogólne
Obiekt
Domy z pełną infrastrukturą
Termin
Budowa zakończona - marzec 2021
Adres
Morasko 58, 61-680 Poznań

Morasko Park

Domy wśród zieleni

Nie chcesz żegnać się z miastem, ale marzysz o tym, by mieszkać w zielonym otoczeniu, wśród naturalnego krajobrazu? Zamknięte osiedle Morasko Park to propozycja w sam raz dla Ciebie! Przestronny, komfortowy dom jednorodzinny z obszernym ogrodem, w sąsiedztwie przepięknego rezerwatu przyrody Meteoryt Morasko jest spokojną przystanią dla Ciebie i Twojej rodziny.
 

Wysoki standard mieszkania

Domy na osiedlu Morasko Park to nie tylko fantastyczna lokalizacja: to także nadzwyczajnie wysoki standard mieszkania. To przestronne budynki o powierzchni blisko 160 m2, z dużym garażem i dodatkowym miejscem postojowym przed budynkiem, a przede wszystkim z ogrodami o rzadko spotykanej powierzchni nawet do 935 m2. Co więcej, stylowe fasady skrywają co najmniej równie atrakcyjne wnętrza: dobrze zaprojektowane, funkcjonalne i wyposażone w m.in. ogrzewanie podłogowe, drzwi antywłamaniowe oraz instalację umożliwiającą montaż kominka. 
 

Zamknięte osiedle z pełną infrastrukturą

Pełna infrastruktura zamkniętego osiedla to nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo na co dzień. W tym przypadku bezpieczeństwo bynajmniej nie oznacza jednak izolacji: osiedle położone jest w odległości 350 m od przystanku komunikacji miejskiej i 10 km od centrum Poznania. Dzięki temu bez względu na to, czy będziesz mieć ochotę na spacer wśród zieleni rezerwatu, czy raczej na wypad do miasta na zakupy lub spotkanie z przyjaciółmi, możesz zrealizować swoje pragnienia równie łatwo i szybko.
Pozostałe realizowane inwestycje