.
Nowe Złotniki
Informacje ogólne
Obiekt
Domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej
Termin
Zakończenie budowy IV etapu - pierwsza połowa 2021
Adres
Azaliowa/Pigwowa, 62-002 Złotniki

Osiedle Nowe Złotniki 

Gdzie czas płynie wolniej i żyje się dobrze

Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej Nowe Złotniki pod Suchym Lasem k. Poznania to zaciszna oaza zieleni, oddalona od miasta akurat na tyle, by można było odetchnąć od jego zgiełku, ale nie aż tak, by nie móc w razie potrzeby łatwo skorzystać z oferowanych przez nie atrakcji. 
 

Poznaj swoich nowych sąsiadów

Nowe Złotniki dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa typowe dla niewielkiej, zgranej społeczności, a także spokój, komfort i bliskość zieleni. Jednocześnie – za sprawą zaledwie minimalnego oddalenia od Poznania i łatwego, wygodnego dojazdu – przeprowadzka do Nowych Złotnik nie zmusi Cię do rozstania z typowo miejskimi udogodnieniami.  

Komfort na co dzień

Wielką zaletą domów w Nowych Złotnikach są funkcjonalne, dobrze rozplanowane wnętrza, które mogą być zaaranżowane na wiele różnych sposobów. Instalacje takie jak elektryczna, CO (z grzejnikami oraz ogrzewaniem podłogowym) oraz światłowodowy internet (rodzaje instalacji zależą od etapu, w skład którego wchodzi dom) sprawią, że mieszkanie w Nowych Złotnikach będzie naprawdę komfortowe. 

Wiosną 2019 roku skończyła się budowa III etapu osiedla. W sprzedaży już jest etap IV.
Pozostałe realizowane inwestycje