.
Diasfera Łódzka
Informacje ogólne
Obiekt
Budynek mieszkalny z podziemnym parkingiem
Termin
Budowa zakończona - luty 2021
Adres
ul. Kilińskiego 138, 90-307 Łódź

Diasfera Łódzka - mieszkania 

Połóż rękę na pulsie miasta 

Diasfera Łódzka to pierwsza nasza inwestycja poza Poznaniem i jego okolicami, a jednocześnie największe z naszych dotychczasowych przedsięwzięć mieszkaniowych. To blisko 200 wygodnych, funkcjonalnych i starannie zaprojektowanych mieszkań w I etapie inwestycji, rowerownia, komórki lokatorskie, miejsca parkingowe – a wszystko to dosłownie kilka kroków od ścisłego centrum Łodzi! Z kolei II etap inwestycji to 246 nowe mieszkania o metrażach od 28 do aż 150 m2 oraz 13 lokali handlowo-usługowych na parterze. Wyjątkowo atrakcyjnym elementem inwestycji będzie budynek warsztatowy: postindustrialna przestrzeń, w której zaaranżowane zostaną 24 mieszkania o metrażach o 28 do 38 m2.
 

Mieszkanie w centrum Łodzi

Położona przy ulicach Kilińskiego i Targowej – a także przy nowej, jeszcze niezbudowanej i na razie nienazwanej ulicy, która powstanie w przyszłości – Diasfera otoczona jest licznymi atrakcjami. Park Źródliska, Szkoła Filmowa, zabytkowy zespół zabudowań poprzemysłowych Księży Młyn, Galeria Łódzka, duża sieciowa siłownia i klub fitness, a także deptak Piotrkowska i popularny kompleks butików, restauracji i pracowni artystycznych OFF Piotrkowska – to tylko niektóre spośród bogatego zespołu ciekawych miejsc i obiektów w okolicy Diasfery. Kupując mieszkanie w Diasferze, będziesz mieć do nich dostęp niemal na wyciągnięcie ręki.  

Stylowa okolica, stylowy budynek

Swoim projektem Diasfera nawiązuje do tego klasycznego elementu łódzkiej architektury, jakim jest kamienica. Nie stanowi jednak prostego naśladownictwa, lecz raczej nowoczesną wariację na temat klasycznej kamienicznej formy. Fasada zaprojektowana została w taki sposób, by gładko komponować się z otaczającą ją architekturą – zarówno tą zabytkową, jak i tą nową. 
Pozostałe realizowane inwestycje