Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

WSZYSTKIE INWESTYCJE MIESZKANIOWE

W naszej ofercie mamy na sprzedaż mieszkania dopasowane do zróżnicowanych potrzeb. Łączy je funkcjonalność i dbałość o najdrobniejsze detale wykończenia. Jesteśmy deweloperem, który tworzy projekty nieruchomości z myślą o codziennym komforcie ich mieszkańców i mieszkanek.

NO TO NARAMOWICE

Poznań

W sprzedaży

Kameralne osiedle blisko dużego poznańskiego kampusu przy ul. Maków Polnych na północy Poznania, obejmie 93 mieszkania o metrażach od 30 do 99 m kw., zebrane w sześciu niewysokich budynkach. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
PUŁASKIEGO 19

Poznań

W sprzedaży

Zlokalizowany na poznańskim Sołaczu, ten komfortowy budynek zawierający 33 mieszkania o starannie zaprojektowanych wnętrzach to nasza propozycja dla wymagających. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - III ETAP

Łódź

W sprzedaży

III etap Diasfery Łódzkiej zlokalizowany jest w ścisłym centrum Łodzi. To wyróżniający się elegancką, kaskadową bryłą budynek, w którym zawiera się 115 mieszkań o różnych układach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Dowiedz się więcej Strona internetowa
KIERUNEK USTKA

Ustka

Przedsprzedaż

Kierunek Ustka to 128 apartamentów inwestycyjnych. 2 minuty spacerem dzielą Kierunek Ustka od morza i pięknej, czystej, szerokiej plaży.

Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - II ETAP

Łódź

Sprzedaż zakończona

Diasfera Łódzka to komfortowy budynek mieszkalny w ścisłym centrum Łodzi, o nowoczesnej elewacji nawiązującej do typowo łódzkiej kamienicznej architektury. W II etapie powstało 245 mieszkań oraz lokale handlowo-usługowe. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - BUDYNEK WARSZTATOWY

Łódź

Sprzedaż zakończona

W ramach inwestycji zrewitalizowaliśmy położony na terenie Diasfery Łódzkiej budynek warsztatowy, w którym zaaranżowane zostały gotowe do odebrania 24 mieszkania.

Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - I ETAP

Łódź

Sprzedaż zakończona

Diasfera Łódzka to komfortowy budynek mieszkalny w ścisłym centrum Łodzi, o nowoczesnej elewacji nawiązującej do typowo łódzkiej kamienicznej architektury. W I etapie to 199 funkcjonalnych mieszkań. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
FYRTEL WILDA

Poznań Wilda

Sprzedaż zakończona

Ten wielorodzinny budynek, z nowoczesną, geometryczną fasadą, kryje 66 wygodnych, funkcjonalnych mieszkań. Fyrtel Wilda harmonijnie wpisuje się w klimatyczny krajobraz jednej z najstarszych dzielnic Poznania, jaką jest Wilda.

Dowiedz się więcej
MORASKO PARK

Poznań Morasko

Sprzedaż zakończona

Morasko Park to zamknięte poznańskie osiedle 12 budynków w zabudowie wolnostojącej, z ogromnymi ogrodami, wśród naturalnie rosnących drzew. To kameralny kompleks umożliwiający zachowanie prywatności i nowoczesny styl, w przepięknej scenerii rezerwatu przyrody.

Dowiedz się więcej
ARENA APARTMENTS

Poznań Grunwald

Sprzedaż zakończona

U zgiegu ul. Wyspiańskiego i Wojskowej, na poznańskiej dzielnicy Grunwald, powstało 16 nowoczesnych mieszkań o wysokim standardzie oraz 12 lokali handlowo-usługowych. Arena Apartments to gwarantcja niebanalnego wykończenia oraz ustawnej przestrzeni.

Dowiedz się więcej
NOWE ZŁOTNIKI

Poznań Suchy Las

Sprzedaż zakończona

Osiedle Nowe Złotniki w podpoznańskiej gminie Suchy Las to funkcjonalne domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, blisko natury. Osiedle jest bezpieczne i przestrzenne, z pełną infrastrukturą, a mieszkańcy każdego lokalu mają dostęp do własnego ogródka, garażu oraz miejsca postojowego.

Dowiedz się więcej

Mieszkania deweloperskie w portfolio inwestycji Duda Development

Dbamy o to, by mieszkańcy i mieszkanki naszych inwestycji mogli w swoich własnych czterech kątach odpocząć od codziennego zgiełku. Dlatego tak chętnie realizujemy projekty w pobliżu enklaw zieleni na terenie miasta lub podmiejskich lasów i rezerwatów przyrody. Pamiętamy natomiast także o kupujących, którzy chcą cały czas pozostawać w centrum wydarzeń – dla nich mamy mieszkania położone w tętniącym życiem śródmieściu.

W naszych projektach dbamy o najwyższy standard wykonania zarówno mieszkań, jak i przestrzeni wspólnych. Wykorzystujemy materiały, które sprawdzą się przy wieloletnim użytkowaniu, a jednocześnie będą zachwycać nowoczesną estetyką.

Na budowanych osiedlach tworzymy miłe dla oka i pełne zieleni przestrzenie wspólne, place zabaw dla najmłodszych, a także miejsca postojowe dla samochodów i rowerów. Wszystko po to, by powstało miejsce, w którym mieszka się przyjemnie i wygodnie.

Mieszkania inwestycyjne

Zakup mieszkania na wynajem to pewna inwestycja kapitału i sposób na dodatkowy dochód. Może być to mieszkanie w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz w ramach jednego z naszych atrakcyjnych pakietów usług dodatkowych.

Aby lokal rzeczywiście przynosił atrakcyjny dochód, przy podejmowaniu decyzji o zakupie należy wziąć pod uwagę potrzeby potencjalnych lokatorów. Mieszkanie zlokalizowane wśród kluczowej infrastruktury, jak komunikacja zbiorowa, sklepy czy uczelnie, szybko znajdzie swojego najemcę.

Warto zwrócić uwagę na oferowane przez nas apartamenty inwestycyjne umożliwiające kupującym odliczenie 23% VAT. 

Deweloper z doświadczeniem

Od przeszło 20 lat oferujemy mieszkania na sprzedaż. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, zrzeszającego deweloperów godnych zaufania i wdrażających dobre praktyki w zakresie relacji z kupującymi.

Mamy też sprawdzonych partnerów: wśród naszych generalnych wykonawców znajdują się takie firmy jak ERBUD, Alstal czy W.P.I.P.-Mardom. Razem tworzymy projekty dopracowane w każdym szczególe oraz odpowiadające potrzebom przyszłych mieszkańców i mieszkanek. Warto regularnie sprawdzać nasze oferty mieszkań na sprzedaż, bo w temacie ciekawych inwestycji nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa!