Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
INWESTYCJE MIESZKANIOWE
NO TO NARAMOWICE

W sprzedaży

Kameralne osiedle blisko dużego poznańskiego kampusu przy ul. Maków Polnych na północy Poznania, obejmie 93 mieszkania o metrażach od 30 do 99 m kw., zebrane w sześciu niewysokich budynkach. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
PUŁASKIEGO 19

Poznań

Przedsprzedaż

Zlokalizowany na poznańskim Sołaczu, ten komfortowy budynek zawierający 33 mieszkania o starannie zaprojektowanych wnętrzach to nasza propozycja dla wymagających. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
KIERUNEK USTKA

Ustka

Przedsprzedaż

Kierunek Ustka to 115 apartamentów inwestycyjnych. 2 minuty spacerem dzielą Kierunek Ustka od morza i pięknej, czystej, szerokiej plaży.

Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - II ETAP

Łódź

Sprzedaż zakończona

Diasfera Łódzka to komfortowy budynek mieszkalny w ścisłym centrum Łodzi, o nowoczesnej elewacji nawiązującej do typowo łódzkiej kamienicznej architektury. W II etapie powstało 245 mieszkań oraz lokale handlowo-usługowe. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - BUDYNEK WARSZTATOWY

Łódź

Sprzedaż zakończona

W ramach inwestycji zrewitalizowaliśmy położony na terenie Diasfery Łódzkiej budynek warsztatowy, w którym zaaranżowane zostały gotowe do odebrania 24 mieszkania.

Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - I ETAP

Łódź

Sprzedaż zakończona

Diasfera Łódzka to komfortowy budynek mieszkalny w ścisłym centrum Łodzi, o nowoczesnej elewacji nawiązującej do typowo łódzkiej kamienicznej architektury. W I etapie to 199 funkcjonalnych mieszkań. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
FYRTEL WILDA

Poznań Wilda

Sprzedaż zakończona

Ten wielorodzinny budynek, z nowoczesną, geometryczną fasadą, kryje 66 wygodnych, funkcjonalnych mieszkań. Fyrtel Wilda harmonijnie wpisuje się w klimatyczny krajobraz jednej z najstarszych dzielnic Poznania, jaką jest Wilda.

Dowiedz się więcej
MORASKO PARK

Poznań Morasko

Sprzedaż zakończona

Morasko Park to zamknięte poznańskie osiedle 12 budynków w zabudowie wolnostojącej, z ogromnymi ogrodami, wśród naturalnie rosnących drzew. To kameralny kompleks umożliwiający zachowanie prywatności i nowoczesny styl, w przepięknej scenerii rezerwatu przyrody.

Dowiedz się więcej
ARENA APARTMENTS

Poznań Grunwald

Sprzedaż zakończona

U zgiegu ul. Wyspiańskiego i Wojskowej, na poznańskiej dzielnicy Grunwald, powstało 16 nowoczesnych mieszkań o wysokim standardzie oraz 12 lokali handlowo-usługowych. Arena Apartments to gwarantcja niebanalnego wykończenia oraz ustawnej przestrzeni.

Dowiedz się więcej
NOWE ZŁOTNIKI

Poznań Suchy Las

Sprzedaż zakończona

Osiedle Nowe Złotniki w podpoznańskiej gminie Suchy Las to funkcjonalne domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, blisko natury. Osiedle jest bezpieczne i przestrzenne, z pełną infrastrukturą, a mieszkańcy każdego lokalu mają dostęp do własnego ogródka, garażu oraz miejsca postojowego.

Dowiedz się więcej

Inwestycje mieszkaniowe

Projektując nasze inwestycje mieszkaniowe, nigdy nie tracimy z oczu realnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Wybieramy tereny odznaczające się bliskością enklaw przyrody i zieleni – czy będą nimi elementy takie jak parki, skwery, ogródki działkowe i inne typowe dla miast tereny zielone (pod tym względem szczególnie pięknie położone są obiekty Arena Apartments na poznańskim Starym Grunwaldzie oraz Fyrtel Wilda w Poznaniu), czy – w przypadku terenów podmiejskich – lasy, a nawet rezerwaty przyrody (jak zamknięte osiedle Morasko Park, które może pochwalić się sąsiedztwem rezerwatu Meteoryt Morasko, czy osiedle No To Naramowice, zlokalizowane nieopodal rezerwatu przyrody Żurawiniec na północy Poznania).

Wiemy, że niemała część naszych klientów ceni sobie śródmiejskie, tętniące życiem lokalizacje: naszymi propozycjami dla nich są m.in. Diasfera Łódzka – trzy etapy zaledwie kwadrans lub krócej piechotą od Piotrkowskiej w Łodzi – oraz Pułaskiego 19 na poznańskim Sołaczu, bliskim zarówno popularnych Jeżyc jak i Starego Miasta.

Zaufani partnerzy, solidne materiały

Stawiamy na sprawdzonych fachowców i wysokiej klasy materiały, dzięki czemu nasze inwestycje deweloperskie odznaczają się jakością, na której można polegać. Na każdym etapie – od tworzenia projektu poprzez budowę aż po odbiór lokali – staramy się dopasować nie tylko do aktualnie obowiązujących trendów, ale też do wymagań otoczenia, tworząc budynki w ludzkiej skali: takie, w których przyjemnie jest mieszkać.

Jednym z kluczy do sukcesu naszych inwestycji deweloperskich jest staranny dobór partnerów. Współpracując z zaufanymi generalnymi wykonawcami, takimi jak ERBUD czy W.P.I.P.-Mardom, zapewniamy naszym projektom najwyższą jakość i staranność wykonania.

Widoki na nowe inwestycje

Stale planujemy nowe inwestycje – przede wszystkim w Poznaniu i jego okolicach, stanowiących główne pole naszej działalności, ale także w innych miastach Polski. Obecnie nasza największa inwestycja mieszkaniowa, będąca jednocześnie pierwszym naszym projektem mieszkaniowym poza Wielkopolską, to Diasfera Łódzka. Już niedługo ogłosimy rozpoczęcie nowego poznańskiego projektu… ale na razie nie zdradzimy więcej!