Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
DIASFERA ŁÓDZKA

Łódź

Do wynajęcia/Na sprzedaż

Lokale na sprzedaż lub wynajem z niezależnym wejściem z ulicy, położone na parterze nowego budynku mieszkalnego Diasfera Łódzka, w samym centrum Łodzi. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
ZIELONA GÓRA

Do wynajęcia

W ofercie na wynajem powierzchnie biurowe od 350 do 800 m kw. (w obrębie jednej kondygnacji). Na wynajem dostępne będą najwyższe kondygnacje budynku, w którym mieścić będzie się również hotel sieci Hilton, dodający lokalizacji prestiżowego sznytu.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY D2 GLIWICE

Sprzedaż/wynajem zakończony

Pierwszy obiekt wchodzący w skład naszej nowej sieci centrów handlowych D2 został otwarty w Gliwicach. Mieści się przy ul. Wielickiej 8, nieopodal autostrady A1. Obecnie na wynajem jest lokal o powierzchni 52 m2.

Dowiedz się więcej
PALACZA OFFICE CENTER

Poznań Grunwald

Sprzedaż/wynajem zakończony

Palacza Office Center to kameralny biurowiec na poznańskim Grunwaldzie. Zachwyca prostą formą oraz niezwykle dogodnym położeniem. Obecnie na wynajem jest lokal biurowy, klimatyzowany.

Dowiedz się więcej
NOWE ZŁOTNIKI

Poznań Suchy Las

Sprzedaż/wynajem zakończony

Lokale usługowo-handlowe w parterowym budynku na Osiedlu Nowe Złotniki w gminie Suchy Las. 

Dowiedz się więcej
ARENA APARTMENTS

Poznań Grunwald

Sprzedaż/wynajem zakończony

Arena Apartments na poznańskiej dzielnicy Grunwald to nie tylko nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie. To taże 12 lokali handlowo-usługowych na parterze. 

Dowiedz się więcej
FYRTEL WILDA

Poznań Wilda

Sprzedaż/wynajem zakończony

Ten wielorodzinny budynek, z nowoczesną, geometryczną fasadą, kryje 66 wygodnych, funkcjonalnych mieszkań oraz lokale na parterze. Fyrtel Wilda harmonijnie wpisał się w klimatyczny krajobraz jednej z najstarszych dzielnic Poznania, jaką jest Wilda.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY D2 ZABRZE

Sprzedaż/wynajem zakończony

Kolejny obiekt wchodzący w skład naszej sieci centrów handlowych D2 w Zabrzu. Mieści się przy przy Drogowej Trasie Średnicowej i ul. Matejki.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY D2 NOWE

Sprzedaż/wynajem zakończony

Zlokalizowany przy ul. Bydgoskiej 20 w Nowem (woj. kujawsko-pomorskie), tuż przy drodze krajowej nr 91, ten park handlowy to najnowszy dodatek do naszego portfolio obiektów komercyjnych i jedyny tego rodzaju obiekt w mieście.

Dowiedz się więcej

Nowe inwestycje komercyjne: prestiż i komfort dla firm

Żadnemu przedsiębiorcy nie trzeba tłumaczyć, jak ważny jest wybór lokalu dla firmy – bez względu na to, czy jest to pierwsza stała siedziba w całej historii przedsiębiorstwa, czy jedna z wielu filii międzynarodowej korporacji. Od lokalizacji, a zwłaszcza od standardu biura zależy przecież bardzo wiele: od wrażenia, jakie siedziba będzie robiła na klientach firmy, aż po morale pracowników. Mając to na uwadze, tworzymy nasze powierzchnie biurowe z najwyższą troską o detale: chcemy, by oferowane przez nas lokale komercyjne nie tylko wyglądały świetnie, ale też spełniały wysokie standardy komfortu i funkcjonalności.

Sprawdzony partner gwarancją sukcesu

Oto kolejna rzecz, o której szybko przekonuje się każdy, kto próbuje swoich sił jako przedsiębiorca: staranny dobór partnerów jest nie tylko kwestią gustu, lecz także posunięciem strategicznym. W naszej codziennej działalności stawiamy na zaufanych wykonawców i bardzo dobre materiały: to sprawia, że nasze inwestycje deweloperskie odznaczają się jakością, na której można polegać. Jakością, którą docenisz zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy, klienci oraz kontrahenci. Na każdym etapie, od tworzenia projektu poprzez budowę aż po odbiór lokali, staramy się dopasować nie tylko do aktualnie obowiązujących trendów, ale też do wymagań otoczenia, tworząc budynki w ludzkiej skali: takie, w których przyjemnie jest pracować, i w których można z dumą podejmować klientów i wspólników.

Korzystna lokalizacja: bądź tam, gdzie są Twoi klienci

Planując nasze inwestycje budowlane o charakterze użytkowym i komercyjnym, szczególną uwagę zwracamy na położenie obiektu. Wiadomo przecież, że od miejsca, w jakim znajdują się lokale handlowe i innego rodzaju przestrzenie komercyjne, w znacznej mierze zależy sukces przedsięwzięcia, ponieważ natężenie ruchu w pobliżu lokalu bezpośrednio przekłada się na liczbę klientów. Dlatego zawsze dążymy do osadzania inwestycji w atrakcyjnym punkcie miasta lub osiedla, jak w przypadku lokali użytkowych wchodzących w skład budynku Arena Apartments na poznańskim Grunwaldzie czy pawilonu handlowo-usługowego położonego w obrębie nowego, szybko rozwijającego się osiedla Nowe Złotniki pod Suchym Lasem.