Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
DIASFERA ŁÓDZKA

Łódź

Do wynajęcia/Na sprzedaż

Lokale na sprzedaż lub wynajem z niezależnym wejściem z ulicy, położone na parterze nowego budynku mieszkalnego Diasfera Łódzka, w samym centrum Łodzi. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
NOWE ZŁOTNIKI

Poznań Suchy Las

Sprzedaż/wynajem zakończony

Pawilon handlowy na szybko rozwijającym się, młodym osiedlu pod Poznaniem. Tu wszystko jest w zasięgu ręki.

Dowiedz się więcej
ARENA APARTMENTS

Poznań Grunwald

Sprzedaż/wynajem zakończony

Arena Apartments na poznańskiej dzielnicy Grunwald to nie tylko nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie. To 12 lokali handlowo-usługowych na parterze. Otoczenie inwestycji napędza do działania. Sprawdź ofertę lokali dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej
FYRTEL WILDA

Poznań Wilda

Sprzedaż/wynajem zakończony

Parterowe lokale handlowo-usługowe w budynku mieszkalnym w samym centrum pełnej życia dzielnicy Poznania. 

Dowiedz się więcej

Lokale użytkowe na sprzedaż i do wynajęcia

O ile znalezienie odpowiedniego mieszkania nie jest łatwym zadaniem, o tyle znalezienie naprawdę dobrego lokalu użytkowego jest bardzo trudne. A raczej: było, bo w ofercie Duda Development znajdziesz wysokiej jakości, świetnie zlokalizowane przestrzenie komercyjne i biznesowe, w sam raz na Twojej firmy. Lokale Duda Development dadzą Twojemu przedsiębiorstwu szansę na pełną realizację jego sprzedażowego potencjału.

Lokal użytkowy: zawsze udana inwestycja

Portfolio lokali użytkowych Duda Development obejmuje biura w poznańskim biurowcu Palacza Office Center, lokale handlowo-usługowe w pawilonie na osiedlu Nowe Złotniki pod Suchym Lasem k. Poznania oraz lokale na parterze budynku Arena Apartments na poznańskim Łazarzu. W ostatnim czasie dołączyły do nich również przestrzenie komercyjne na parterze dwóch z trzech etapów Diasfery Łódzkiej, budynku mieszkalnego w centrum Łodzi, apartamenty wakacyjne w inwestycji Kierunek Ustka nad Bałtykiem. 

Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia lokali.

Lubimy w naszych projektach łączyć przestrzenie komercyjne z mieszkaniowymi: ze względu zarówno na wygodę mieszkańców, jak i na możliwości rozwoju, jakie stała obecność lokatorów stwarza przedsiębiorstwom, które zdecydują się założyć tam siedzibę.

Blisko centrum, blisko mieszkańców

Podejmując decyzję o przeniesieniu działalności do lokalu użytkowego Duda Development, zyskujesz możliwość dotarcia zarówno do mieszkańców inwestycji mieszkaniowych znajdujących się w okolicy, jak i do innych osób w pobliżu. A to – jeśli wziąć pod uwagę fakt, że większość naszych lokali użytkowych znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, czy będzie nim Poznań, czy Łódź – zapewnia stały ruch, co dla większości branż jest niezwykle istotne.