Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

WSZYSTKIE LOKALE UŻYTKOWE

W ofercie Duda Development znajdują się także lokale użytkowe. Przestrzeń na działalność komercyjną powinna wyróżniać się świetną lokalizacją, wysokim standardem wykończenia i funkcjonalnością. Jeżeli szukasz lokalu handlowo-usługowego, w którym Twój biznes będzie mógł rozwinąć skrzydła, zapoznaj się z portfolio naszych inwestycji.

DIASFERA ŁÓDZKA

Łódź

Do wynajęcia/Na sprzedaż

Lokale na sprzedaż lub wynajem z niezależnym wejściem z ulicy, położone na parterze nowego budynku mieszkalnego Diasfera Łódzka, w samym centrum Łodzi. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
NOWE ZŁOTNIKI

Poznań Suchy Las

Sprzedaż/wynajem zakończony

Pawilon handlowy na szybko rozwijającym się, młodym osiedlu pod Poznaniem. Tu wszystko jest w zasięgu ręki.

Dowiedz się więcej
ARENA APARTMENTS

Poznań Grunwald

Sprzedaż/wynajem zakończony

Arena Apartments na poznańskiej dzielnicy Grunwald to nie tylko nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie. To 12 lokali handlowo-usługowych na parterze. Otoczenie inwestycji napędza do działania. Sprawdź ofertę lokali dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej
FYRTEL WILDA

Poznań Wilda

Sprzedaż/wynajem zakończony

Parterowe lokale handlowo-usługowe w budynku mieszkalnym w samym centrum pełnej życia dzielnicy Poznania. 

Dowiedz się więcej

Odpowiednie miejsce na Twój biznes – lokale użytkowe na sprzedaż i wynajem

Niezależnie od tego, czy planujesz otworzyć cukiernię, gabinet kosmetyczny, czy studio jogi, odpowiedni lokal może zwiększyć Twoje szanse na sukces. W Duda Development wiemy, co jest ważne z punktu widzenia przedsiębiorców i uwzględniamy ich oczekiwania, projektując nasze inwestycje.

Punktem wyjścia jest odpowiednia lokalizacja – blisko śródmieścia albo ważnych arterii komunikacyjnych. Chętnie projektujemy lokale o przeznaczeniu komercyjnym w naszych inwestycjach mieszkaniowych. W ten sposób ich lokatorom zapewniamy potrzebne na co dzień usługi o krok od domu, a przedsiębiorcom – potencjalnych klientów.

Lokal użytkowy na miarę Twoich potrzeb

Lokalizacja to jednak nie wszystko. Atrakcyjna fasada, praktyczny rozkład i dopracowana estetyka pomogą Ci kreować pozytywny wizerunek Twojego biznesu. Dlatego w naszych projektach lokali użytkowych dbamy o każdy szczegół, tak by dobrze się w nich pracowało i z przyjemnością przebywało.

Oferujemy możliwość zakupu lub wynajęcia lokalu usługowo-handlowego. Sprawdź dostępne inwestycje i znajdź adres, w którym rozgości się Twój biznes.