Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
RUSIEC

Rusiec

W sprzedaży

Grunty przy ulicy Radarowej w Ruścu, w województwie mazowieckim (gm. Nadarzyn). Idealne pod realizację inwestycji mieszkaniowej: zarówno dla deweloperów, jak i osób, które chcą wybudować własny dom.

Dowiedz się więcej
RADOMSKO

W sprzedaży

Do sprzedaży trafiła nieruchomość skłądająca się z 2 działek o łącznej powierzchni 3,3487 ha w Radomsku. 

Dowiedz się więcej
NIEGOSZCZ

W sprzedaży

Atrakcyjna działka, jedyne 2,4 km do morza, w miejscowości Niegoszcz, w województwie zachodniopomorskim, w okolicy Mielna. Idealna pod budowę domku jednorodzinnego. 

Dowiedz się więcej
SZCZECINEK

W sprzedaży

Fantastycznie zlokalizowana działka w samym centrum Szczecinka, u zbiegu ul. Jana Pawła II i Szkolnej. Otoczona budynkami mieszkalnymi i licznymi sklepami, tuż przy galerii handlowej.

Dowiedz się więcej
KAWCZYN

W sprzedaży

Nieruchomość o łącznej powierzchni 9400 m2 znajduje się przy drodze nr 5, w odległości 5 km od Kościana.

Dowiedz się więcej
KAMIENNA GÓRA

W sprzedaży

Działka budowlana u zbiegu ulic Krzeszowskiej i Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze, o łącznej powierzchni 6012 m2.

Dowiedz się więcej
GNIEZNO

W sprzedaży

W ofercie mamy działkę usługową położoną przy ul. Poznańskiej w Gnieźnie.

Dowiedz się więcej
ZŁOTNIKI

Sprzedaż zakończona

Nieruchomości jest położena nieopodal Poznania, na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym Nowe Złotniki, na rogu ulicy Pigwowej i Jelonkowej w Złotnikach. 

Dowiedz się więcej

Nieruchomości gruntowe

Jest wiele czynników, jakie należy wziąć pod uwagę, wybierając działkę gruntową pod swoją inwestycję – kto może o tym wiedzieć lepiej niż my? Jako firma deweloperska świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup gruntu to poważna decyzja. Właśnie dlatego naszym klientom oferujemy atrakcyjne grunty w dogodnych lokalizacjach, korzystnie położone nieopodal ważnych ciągów komunikacyjnych. To inwestycje gruntowe, które pozwolą na realizację różnego rodzaju projektów, zwłaszcza tych z branży usługowej i handlowej.

Nieruchomości gruntowe w całej Polsce

Zakup nieruchomości gruntowej to dobra, stwarzająca liczne możliwości inwestycja w rozwój Twojej firmy: bez względu na to, czy dopiero ruszasz z działalnością, czy raczej szukasz okazji, by poszerzyć jej zakres. Dobrze zlokalizowana nieruchomość może być także fantastyczną lokatą kapitału. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą inwestycji gruntowych!