Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

Profesjonalne zarządzanie najmem: Diasfera Łódzka i inne inwestycje Duda Development

 

Nie jest tajemnicą, że inwestycja w nieruchomości na wynajem to jeden z najpewniejszych sposobów na ulokowanie kapitału – ale opieka nad mieszkaniem wymaga czasu, obecności na miejscu i zaangażowania, a często też nerwów ze stali. Oszczędź sobie stresu i zleć opiekę nad Twoją nieruchomością profesjonalistom, którzy znają budynek od podszewki!

Oferujemy kompleksowe usługi zarządzania najmem: od etapu poszukiwania potencjalnych najemców poprzez załatwianie formalności związanych z umowami i opieką nad mieszkaniem aż po protokół zdawczo-odbiorczy przy wyprowadzce i sprzątanie lokalu przed przyjęciem kolejnych najemców. 

Dlaczego warto powierzyć nam zarządzanie najmem mieszkania?

 
Jako deweloper znamy od podszewki nie tylko nasz własny projekt, lecz także cały lokalny rynek nieruchomości, co pomaga nam w podejmowaniu decyzji korzystnych z perspektywy Twojej inwestycji. Nasz zespół złożony jest z zaangażowanych, dyspozycyjnych specjalistów gotowych wesprzeć Cię w każdym z aspektów zarządzania inwestycją. Zarządzanie najmem Diasfera Łódzka dysponuje także biurem na terenie inwestycji oraz wsparciem koordynatora ds. technicznych, odpowiedzialnego za szybkie reagowanie i kontakt z najemcą. Gwarantujemy też profesjonalną obsługę prawną oraz usługi marketingowe w zakresie m.in. tworzenia i publikacji ogłoszeń o najmie oraz publikacji w mediach społecznościowych.

Wyręczymy Cię we wszystkich najbardziej stresujących sprawach związanych z wynajmem mieszkania. Opublikujemy ogłoszenia o najmie, pozyskamy i zweryfikujemy kandydatów na najemców, podpiszemy z nimi umowę i załatwimy formalności związane z inwentaryzacją i protokołami. Będziemy monitorować terminowość płatności, przeprowadzimy regularne inspekcje mieszkań i zajmiemy się serwisem, a ze wszystkiego regularnie zdamy Ci szczegółowy raport. Na koniec umowy rozliczymy się z najemcami, zweryfikujemy stan techniczny mieszkania i zlecimy ewentualne naprawy lub odświeżenie lokalu. 

Oszczędzaj czas i nerwy: zamów zarządzanie najmem

 
Skontaktuj się z naszym zespołem w sprawie uzyskania indywidualnej wyceny swojego zlecenia na zarządzanie najmem. Diasfera ze swoimi funkcjonalnymi, atrakcyjnymi mieszkaniami, a także inne inwestycje z naszego portfolio, mogą już wkrótce stać się dla Ciebie dodatkowym źródłem dochodu pasywnego! 

Potrzebujesz wsparcia w zarządzaniu najmem? Zadzwoń lub napisz:

Marta Kasprzak 
Dyrektor ds. sprzedaży
T: +48 509 184 199
E: marta.kasprzak@dudadevelopment.pl