To, czym możemy się pochwalić

Należymy do PZFD

Jesteśmy w gronie deweloperów Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji, która od 14 lat zrzesza branżę i gromadzi pod swymi skrzydłami godnych zaufania partnerów w całej Polsce, dbając o korzystne warunki do prowadzenia działalności deweloperskiej oraz czuwa nad bezpieczeństwem osób kupujących. PZFD promuje ideę Kodeksu Dobrych Praktyk, zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) i który obowiązuje w relacjach firm członkowskich z nabywcami mieszkań.

 

Zaufany Deweloper

Znaleźliśmy się w ogólnopolskim gronie firm deweloperskich o pewnym, profesjonalnym podejściu do klienta otrzymując miano Zaufanego Dewelopera roku 2017. Taki tytuł przyznawany jest corocznie przez portal branżowy Ekspert Budowlany.

 

Złoty Dom dla naszego osiedla

Osiedle Nowe Złotniki zostało wyróżnione w 2016 roku mianem Złotego Domu przez portal BliskoPoznania.pl za:

›  Funkcjonalne mieszkania dla dużej rodziny, w tym dwie łazienki i aż cztery sypialnie o ponadstandardowej wysokości – 2,9 m.

›  Położenie w zadbanej okolicy wśród nowych domów jednorodzinnych, kilkaset metrów od lasu.

›  Gotowe drogi wewnętrzne, oświetlenie oraz wszystkie media, w tym instalacja światłowodowa.

›  Dodatkowe elementy w standardzie: m. in. ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience, automatycznie otwierana brama garażowa, alarm, rolety okienne, ogrodzenie i taras.

›  Wysoką jakość materiałów budowlanych i staranne wykończenie mieszkań.

›  Lokalizację w jednej z najbogatszych gmin w Polsce – gminie Suchy Las, gdzie mieszka się komfortowo dzięki rozbudowanej infrastrukturze oraz malowniczej okolicy (Rezerwat Przyrody Meteoryt Morasko, Obszar Natura 2000 – Biedrusko).

W każdej naszej inwestycji dużo uwagi i starań kładziemy na wysoką jakość materiałów, dobrą lokalizację i wygodę użytkowania naszych domów i mieszkań przez ich mieszkańców.

 

Najlepszy Wystawca Targów Mieszkaniowych

Wiosną w Poznaniu zdobyliśmy podium na Targach Mieszkań i Domów. To nagroda za najlepsze stoisko oraz obsługę targową przyznawana przez organizatora podczas wydarzenia. Przykładamy wielką wagę do rzeczy małych, do detali, do jakości, do szczegółów i przede wszystkim do kontaktu z ludźmi, którzy nam ufają i doprowadzili nas w miejsce, gdzie teraz jesteśmy.