.
Duda Development
PROWADZIMY SKUP NIERUCHOMOŚCI
ZA GOTÓWKĘ I NIE TYLKO
W CAŁEJ POLSCE
Zajmujemy się skupowaniem nieruchomości, zarówno zabudowanych, jak i niezabudowanych, na terenie całej Polski. 
Poszukujemy zwłaszcza działek pod inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Poznaniu, Łodzi i okolicach oraz działek o powierzchni 5 tys. m kw. i więcej pod inwestycje komercyjne w całym kraju.
 
Masz taką działkę? Skontaktuj się z nami: mamy dla Ciebie ofertę!
Chcesz sprzedać nieruchomość?
Porozmawiajmy!
Szybko i bezpiecznie
sprzedaj nieruchomości
Wypełnij formularz
a my skontaktujemy
się z Tobą

Dlaczego skup nieruchomości jest dla Ciebie?

Jak o tym wie każda osoba, która kiedykolwiek próbowała sprzedać działkę, mieszkanie czy dowolną inną nieruchomość, krajowy rynek jest obecnie w bardzo skomplikowanej sytuacji. Ceny szaleją, atrakcyjne lokalizacje sprzedają się na pniu, jednocześnie ogólny popyt spada… Co w tych chaotycznych okolicznościach powinien zrobić właściciel pragnący zbyć swoją nieruchomość? Skup gruntów to najlepsza opcja, zwłaszcza jeśli potrzebujesz szybkiego – znacznie szybszego niż np. w przypadku dobijania interesu z osobą posiłkującą się przy transakcji kredytem hipotecznym – zastrzyku gotówki. Zamiast żmudnego publikowania ogłoszeń, oddzwaniania na telefony i odpisywania na maile możesz sprawnie skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą w załatwieniu wszelkich formalności, i mieć problem z głowy (a dodatkowe pieniądze w kieszeni). W czasach, gdy wyjątkowe okazje pojawiają się na rynku nieruchomości dosłownie na mniej niż kilka godzin, dysponowanie gotówką od ręki może okazać się nieocenione!

 

Czego szuka skup nieruchomości Duda Development?  

Interesuje nas zakup działek zabudowanych i niezabudowanych, o różnorodnych powierzchniach, zlokalizowanych na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Łodzi i Poznania. Działka może być zabudowana lub nie, zabudowa może być w dowolnym stanie, od perfekcyjnej kondycji aż po całkowitą ruinę. Jeśli tylko lokalizacja jest wystarczająco atrakcyjna, z pewnością uda nam się dogadać! Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie jeszcze dziś i zapytaj o szczegóły.

NOWOŚĆ:
SKUP NIERUCHOMOŚCI
W DUDA DEVELOPMENT

Nie każdy wie, że jako Duda Development prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę (i nie tylko) w całej Polsce. Zawsze szukamy świeżych okazji, by przygotować wyjątkowy projekt. 

Warto zaznaczyć, że nie interesuje nas wyłącznie skup gruntów. Masz zabudowaną działkę w dobrej lokalizacji i nie masz pomysłu, co z nią zrobić? Zadzwoń do nas: przeanalizujemy Twoją ofertę i złożymy Ci propozycję! Najbardziej interesują nas działki w dużych miastach. Możemy zaoferować korzystną ofertę na skup nieruchomości w Poznaniu i Łodzi oraz ich okolicach, ale nie zamykamy się na inne propozycje. 

Wiemy, jak uciążliwe dla inwestorów i nie tylko bywa wielomiesięczne, a nierzadko nawet wieloletnie oczekiwanie na sprzedaż nieruchomości. I wiemy, jak frustrujące jest, gdy na rynku pojawia się inna bardzo atrakcyjna nieruchomość, a Ty… akurat nie masz wolnych środków, by ją kupić.

Kiedy wybrać skup gruntów? 

W dzisiejszych czasach to już kwestia nawet nie tygodni czy dni, lecz dosłownie godzin! To właśnie dlatego skup gruntów jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób – profesjonalnych inwestorów i nie tylko – którym zależy na czasie, z rozmaitych powodów. Przeprowadzka?  Nieprzewidziane wydatki? Niespodziewana okazja, by zainwestować w coś naprawdę atrakcyjnego?  W każdym z tych przypadków skup nieruchomości za gotówkę i nie tylko, dostępny w całej Polsce, okaże się nieoceniony!