Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2017-09-27
POZNAŃ

Kluczyki do Mercedesa w komplecie z kluczykami do domu

Uwielbiamy sprawiać Wam radość i dbać o Wasz komfort. Dlatego zdecydowaliśmy się na niebanalną promocję - MERCEDES WŚRÓD DOMÓW. Aby z niej skorzystać, wystarczy do 31 października 2017 roku zdecydować się na zakup segmentu na naszym nowym, kameralnym osiedlu Morasko Park w Poznaniu. Po zakończeniu budowy, w garażu zaparkuje nowy, objęty gwarancją producenta, samochód marki Mercedes klasy A, B, CLA lub C od Mercedes-Benz dealera Duda Cars. Samochodem będzie można jeździć przez pół roku.

Promocja #MERCEDESWŚRÓDDOMÓW dotyczy wszystkich domów powstałych w I etapie inwestycji Morasko Park. Warunkiem skorzystania jest podpisanie umowy rezerwacyjnej do dnia 31.10.2017 roku. Budowa osiedla rozpocznie się na przełomie roku 2017/2018. Warto pomyśleć o przyszłości już dziś!

Szczegółowe warunki przystąpienia do promocji znajdziecie w TYM REGULAMINIE <- kliknij tu. Wszelkich informacji chętnie dostarczymy osobiście – pierwsza taka możliwość pojawi się podczas nadchodzących Targów Mieszkań i Domów, w dniach 9-10 września 2017 roku. Czekamy na Was na stoisku C29.

Hasło tegorocznych targów brzmi #MERCEDESWŚRÓDDOMÓW.

Jeżeli jeszcze nie znacie naszej najnowszej inwestycji Morasko Park, zapraszamy na stronę www.moraskopark.pl. Albo po prostu zadzwońcie do nas pod numer +48 605 25 88 88.