Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
Zielona Góra
Informacje ogólne
Obiekt
Lokal biurowy
Termin
2024 rok
Adres
ul. Dąbrówki/Wojska Polskiego

Zielona Góra - lokal biurowy na wynajem

 

W eleganckim otoczeniu 

Pomieszczenia znajdą się w eleganckim, nowoczesnym budynku w Zielonej Górze, w którym mieścić będzie się również hotel sieci Hilton, dodający lokalizacji prestiżowego sznytu. Obiekt zlokalizowany będzie przy ul. Dąbrówki/Wojska Polskiego - na tyle blisko centrum, by dało się tam poczuć pulsujący rytm miasta, i jednocześnie na tyle od niego daleko, by dać przebywającym tam osobom dużo prywatności i przestrzeni dla siebie. 
Dojazdy zarówno pracowników, jak i klientów będą komfortowe dzięki bliskości przystanków komunikacji publicznej oraz miejscom parkingowym: i przy budynku, i na terenie sąsiedniego centrum handlowego. 
Interesujące otoczenie oraz pobliski park sprawiają, że jest to lokalizacja w sam raz dla firmy zorientowanej na klienta i jego potrzeby. Z łatwością odnajdą się tutaj przedsiębiorstwa z wielu branż. 

Wyposażenie budynku

W budynku znajdą się: szybkobieżna i komfortowa winda, miejsca postojowe (do ustalenia), część restauracyjna na parterze, a także monitoring i kontrola dostępu do budynku. 

Indywidualna oferta

Powierzchnie biurowe będą miały powierzchnię od 350 do 800 m kw. (w obrębie jednej kondygnacji). Na wynajem dostępne będą najwyższe kondygnacje budynku. Oferty będą przygotowywane indywidualnie, dlatego istnieje możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb najemców. Planowany termin oddania budynku: 2024 rok

 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – skontaktuj się z nami telefonicznie +48 880 349 685 lub mailowo anna.rosa-michalak@dudadevelopment.pl