Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
No To Naramowice
Informacje ogólne
Obiekt
Budynek mieszkalny z podziemnym parkingiem
Termin
Zakończenie budowy I kwartał 2026 r.
Adres
ul. Maków Polnych

No To Naramowice 

Osiedle No To Naramowice stworzone zostało z myślą o codziennym komforcie mieszkańców. Zadbano o zieleń na terenie inwestycji, zapewniające prywatność i poczucie przestrzeni odległości pomiędzy budynkami oraz dużą liczbę miejsce postojowych dla samochodów oraz takich, w których można bezpiecznie zostawić rower. 

Bezpieczeństwo i spokój 

Umultowo jest wysoko oceniane przez mieszkańców jako dzielnica wyróżniająca się pod względem łatwości nawiązywania sąsiedzkich relacji oraz bezpieczne miejsce do życia. Za poczucie spokoju i kontaktu z naturą odpowiada tutaj między innymi bliskość rezerwatu Żurawiniec, uchodzącego za jeden z najbardziej atrakcyjnych przyrodniczo obszarów miasta. 

Przyjazne dla studentów

Z No To Naramowice można szybko i łatwo dostać się na kampus na Morasku: największy, stale rozwijający się kampus Poznania. To ważna informacja dla inwestorów, którzy chcieliby kupić mieszkanie na tym osiedlu z myślą o przyszłym wynajmowaniu go studentom i kadrze uczelnianej. 

Już w sprzedaży! 

Kup mieszkanie w komfortowej lokalizacji, blisko zieleni i uczelni. Trwa sprzedaż mieszkań: więcej szczegółów na www.notonaramowice.pl