Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
Rusiec
Informacje ogólne
Obiekt
Termin
Gotowe do sprzedaży
Adres
Rusiec, gm. Nadarzyn

RUSIEC – Działki na sprzedaż 

 

Urokliwa mazowiecka miejscowość

Dogodnie zlokalizowane nieopodal trasy S8, w malowniczej wsi Rusiec w gminie Nadarzyn (woj. mazowieckie), te działki będą w sam raz dla każdego, kto planuje realizację inwestycji mieszkaniowej: zarówno dla deweloperów, jak i osób, które chcą wybudować własny dom.
 

Domki nieopodal Warszawy

Działek jest 35, łącznie mają powierzchnię 3,6904 ha i w zakresie warunków urbanistycznych dopuszcza się na nich realizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w formie wolnostojącej lub bliźniaczej. Na jednej działce inwestycyjnej dopuszcza się realizację więcej niż jednego budynku mieszkalnego lub jednego segmentu w zabudowie bliźniaczej, o ile powierzchnia sprzedaży dla usług wbudowanych nie przekroczy 50 m kw. Powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 40% działki.
 

Doskonała lokalizacja dla podmiejskiego osiedla

Atrakcyjna przyrodniczo okolica sprzyja wypoczynkowi na łonie przyrody i zapewnia komfort życia na co dzień. W okolicy oferowanych działek znajdują się m.in. szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy spożywcze, kościół parafialny, komercyjne łowiska rybne, ogród PAN oraz innego rodzaju atrakcje i udogodnienia. 

 
Drugiej takiej okazji może nie być!

Nie czekaj, aż ktoś inny zacznie czerpać korzyści z inwestycji w tak dogodnej lokalizacji. Zainwestuj w grunty w Ruścu i ciesz się dobrą lokatą kapitału. 
 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu:  +48 605 25 88 88 oraz na stronę internetową

biuro@dudadevelopment.pl