Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
Pułaskiego 19
Informacje ogólne
Obiekt
Inwestycja mieszkaniowa
Termin
Zakończenie budowy I kwartał 2026 r.
Adres
ul. Pułaskiego 19, Poznań

Pułaskiego 19 

Komfortowe apartamenty na poznańskim Sołaczu

Zlokalizowana przy ul. Pułaskiego 19 w Poznaniu inwestycja obejmować będzie 33 starannie zaprojektowane apartamenty, stworzonego z myślą zarówno o estetyce, jak i o wysokim komforcie codziennego życia mieszkańców. 


Kameralna inwestycja w centrum

Budynek zaprojektowała wielokrotnie nagradzana poznańska pracownia CDF Architekci. Za wystrój wnętrz wspólnych odpowiada studio DOT.Interiors. Mieszkania w inwestycji, zebrane na pięciu piętrach, mają metraże od 35 do nawet 191 mkw. Tym, co szczególnie zwraca uwagę, są tarasy na ostatniej kondygnacji: przestronne, dające widok na okoliczne parki oraz wyposażone w miejsce do wybudowania sauny. W projekcie budynku przewidziano także dwukondygnacyjny parking podziemny. 

Zielono w zielonej dzielnicy


Projektanci zaproponowali szereg proekologicznych rozwiązań, które zmniejszą negatywny wpływ budynku na środowisko: ogrzewanie za pomocą pomp ciepła, oszczędzającą energię wentylację z rekuperacją, instalacje elektryczne przygotowane do montażu stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz system odzyskiwania wody deszczowej z dachu.

Sprzedaż trwa

Zamieszkaj w prestiżowym budynku w stylowej dzielnicy! Sprzedaż mieszkań w Pułaskiego 19 już trwa. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie inwestycji: pulaskiego19.pl.