.
Palacza Office Center
Informacje ogólne
Obiekt
Lokale i biura
Termin
Zakończenie budowy - lipiec 2018
Adres
Palacza 144, 60-278 Poznań

Palacza Office Center

Butikowy biurowiec dla wymagających firm

Gdyby zrobić ranking licznych czynników, które mają znaczny wpływ na przyszły sukces firmy, znalezienie odpowiedniej siedziby bez wątpienia znalazłoby się na podium. Można by długo wymieniać korzyści, jakie daje firmie korzystna lokalizacja – od zapewnienia odpowiedniej liczby osób mijających witrynę i tym samym zaglądających do środka aż po komfortowy dojazd dla pracowników – ale jedno jest pewne: wybór lokalizacji to decyzja, której nie można potraktować lekko. 
 

Idealny lokal w idealnej lokalizacji

Palacza Office Center, butikowy, niezwykle stylowy biurowiec zlokalizowany przy ul. Palacza na poznańskim Grunwaldzie, jest wyposażony w liczne udogodnienia – od pomieszczeń z kabinami prysznicowymi poprzez kontrolę dostępu aż po dogodne miejsca parkingowe. Estetyczne otoczenie oraz liczne punkty usługowe i handlowe w pobliżu przyciągają odwiedzających i uprzyjemniają pracę osobom pracującym w biurze. 
 

Lokal dla każdej firmy  

Szukasz jedynego w swoim rodzaju biura do wynajęcia? A może chcesz kupić wyjątkową przestrzeń dla swojej firmy? Palacza Office Center, budynek biurowy klasy A-, to coś dla Ciebie! To wyjątkowy obiekt, który łączy stylowy design z funkcjonalnością oraz bliskość ścisłego centrum Poznania z kameralnością otoczenia. Dogodnie skomunikowany, łatwo dostępny zarówno od poznańskiego dworca PKP i PKS, jak i od lotniska Ławica, Palacza Office Center będzie świetnym miejscem także dla odwiedzających Cię gości i kontrahentów. 
 

W tej inwestycji biuro na wynajem będzie dostępne od 1 września 2021. Zapraszamy do kontaktu +48 880 349 685