.
Palacza Office Center
Informacje ogólne
Obiekt
Lokale i biura
Termin
Zakończenie budowy - lipiec 2018
Adres
Palacza 144, 60-278 Poznań

Palacza Office Center

Butikowy biurowiec dla wymagających firm

Gdyby zrobić ranking licznych czynników, które mają znaczny wpływ na przyszły sukces firmy, znalezienie odpowiedniej siedziby bez wątpienia znalazłoby się na podium. Można by długo wymieniać korzyści, jakie daje firmie korzystna lokalizacja – od zapewnienia odpowiedniej liczby osób mijających witrynę i tym samym zaglądających do środka aż po komfortowy dojazd dla pracowników – ale jedno jest pewne: wybór lokalizacji to decyzja, której nie można potraktować lekko. 
 

Idealny lokal w idealnej lokalizacji

Palacza Office Center, butikowy, niezwykle stylowy biurowiec zlokalizowany przy ul. Palacza na poznańskim Grunwaldzie, jest wyposażony w liczne udogodnienia – od pomieszczeń z kabinami prysznicowymi poprzez kontrolę dostępu aż po dogodne miejsca parkingowe. Estetyczne otoczenie oraz liczne punkty usługowe i handlowe w pobliżu przyciągają odwiedzających i uprzyjemniają pracę osobom pracującym w biurze. 
 

Lokal dla każdej firmy  

Szukasz jedynego w swoim rodzaju biura do wynajęcia? Palacza Office Center, budynek biurowy klasy A-, to coś dla Ciebie! To wyjątkowy obiekt, który łączy stylowy design z funkcjonalnością oraz bliskość ścisłego centrum Poznania z kameralnością otoczenia. Dogodnie skomunikowany, łatwo dostępny zarówno od poznańskiego dworca PKP i PKS, jak i od lotniska Ławica, Palacza Office Center będzie świetnym miejscem także dla odwiedzających Cię gości i kontrahentów. 
 

W tej inwestycji biuro na wynajem jest dostępne od zaraz. Zapraszamy do kontaktu +48 880 349 685

 

Więcej informacji o lokalu na wynajem:

Lokal biurowy klimatyzowany, pomieszczenia przeznaczone na wynajem znajdują się na pierwszym piętrze nowoczesnego butikowego biurowca położonego w rejonie skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej i ul. Palacza. Na całkowitą powierzchnię składa się 202,33 mkw biur wraz z toaletami oraz zapleczem socjalnym do współużytkowania z drugim najemcą na tym samym piętrze. Współczynnik powierzchni wspólnych dla budynku wynosi 7%.

Obecnie lokal podzielony jest na pomieszczenia zgodnie z załączonym rzutem i składa się z 7 gabinetów, salki konferencyjnej, recepcji i dwóch odizolowanych pomieszczeń (tzw. budek telefonicznych).

W biurowcu znajdują się:
- szybkobieżna i komfortowa winda,
- miejsca postojowe na parkingu wewnętrznym ze szlabanem i kontrolą dostępu,
- monitoring i kontrola dostępu do budynku.

Dojazdy zarówno pracowników, jak i klientów będą komfortowe dzięki bliskości przystanków komunikacji publicznej oraz miejscom parkingowym bezpośrednio przy budynku.

Przestrzeń przeznaczona na wynajem została zwolniona przez aktualnego najemcę i jest dostępna od zaraz. WAŻNE: lokal oferowany jest bez umeblowania. Możliwość umieszczenia podświetlanego logotypu na dachu budynku.

Dla lokalu przewidziano 5 miejsc postojowych w cenie - 103,40 zł/msc - 1 miejsce postojowe netto miesięcznie.
Czynsz najmu to 64 zł/mkw netto miesięcznie + opłata eksploatacyjna 13 zł/mkw netto miesięcznie.
Wymagana kaucja zwrotna.

Zdjęcia lokalu na wynajem: