Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
Nowe Złotniki
Informacje ogólne
Obiekt
Lokale handlowo-usługowe
Termin
Zakończenie budowy IV etapu - pierwsza połowa 2021
Adres
Azaliowa, 62-002 Złotniki

Lokale w Złotnikach

Pawilon handlowo-usługowy w Nowych Złotnikach

Co zyskujesz, kupując lub wynajmując miejsce dla swojej firmy w pawilonie handlowo-usługowym w Nowych Złotnikach? Między innymi możliwość, by zostać częścią szybko rozwijającej się, młodej społeczności – ale nie myśl, że na tym kończą się korzyści! Świetna lokalizacja w obrębie nowego osiedla w Złotnikach pod Suchym Lasem k. Poznania oraz komfortowy, przestronny lokal z estetycznym frontem to tylko niektóre z zalet tego obiektu.
 

Lokal firmowy w dobrym miejscu

Dobra lokalizacja dla lokalu firmy – bez względu na to, czy jest to lokal handlowy, usługowy czy typowo biurowy – to podstawa. Wynajmując lub kupując przestrzeń w pawilonie handlowo-usługowym na osiedlu Nowe Złotniki, otrzymujesz nie tylko fantastyczne miejsce dla Twojej firmy – bez względu na to, czy jest nią studio jogi, kwiaciarnia, drogeria czy dowolny inny typ przedsiębiorstwa – lecz także możliwość stania się częścią żywego, stale rozwijającego się społecznego organizmu. 
 
W tej inwestycji nie ma już dostępnych lokali na sprzedaż lub wynajem - zadzwoń lub napisz i dowiedz się, czy mamy w ofercie coś specjalnie dla Ciebie +48 880 349 685  anna.rosa-michalak@dudadevelopment.pl