Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
Niegoszcz
Informacje ogólne
Obiekt
Działki
Termin
Adres

Niegoszcz - Działki na sprzedaż

NADMORSKA PRZYSTAŃ

To idealne miejsce dla szukających odpoczynku w pięknych, sielskich okolicznościach przyrody. Kto nie lubi wypoczywać nad morzem, wdychając jod i przechadzając się wśród zieleni? Dla takich ludzi mamy atrakcyjną działkę nad Bałtykiem, w okolicy Mielna, z aktualnym pozwoleniem na budowę domku jednorodzinnego do zabudowy o charakterze mieszkalnym lub rekreacyjnym. 

DOMEK NAD MORZEM

Cała działka ma powierzchnię ponad 1 ha i posiada gotowy projekt na realizację budowy. Do wyboru są 3 mniejsze działki o powierzchni 3429 m2, 3464 m2 i 3456 m2, na których można postawić 3 domki. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy projekt domku jednorodzinnego o powierzchni 89,4 m2.

LOKALIZACJA JAK MARZENIE

Działka jest położona w miejscowości Niegoszcz, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Mielno, na Wybrzeżu Słowińskim, nad Morzem Bałtyckim. W zasięgu 1 km znajduje się sklep spożywczy czy restauracja, w najbliższym otoczeniu są liczne trasy rowerowe w kierunku Mielna, natomiast do morza jest jedyne 2,4 km. 

DO KOGO PO MARZENIA? 

Nie warto czekać i marzyć. Warto zadzwonić i zrealizować marzenia. Dział Sprzedaży Duda Development Wam w tym pomoże: +48 605 25 88 88.