mieszkania od dewelopera poznań mieszkania od dewelopera poznań mieszkania od dewelopera poznań

Nadmorska przystań

To idealne miejsce dla szukających odpoczynku w pięknych, sielskich okolicznościach przyrody. Kto nie lubi wypoczywać nad morzem, wdychając jod i przechadzając się wśród zieleni? Dla takich ludzi mamy atrakcyjną działkę nad Bałtykiem, w okolicy Mielna, z aktualnym pozwoleniem na budowę domku jednorodzinnego do zabudowy o charakterze mieszkalnym lub rekreacyjnym. 

 

Domek nad morzem

Cała działka ma powierzchnię ponad 1 ha i posiada gotowy projekt na realizację budowy. Do wyboru są 3 mniejsze działki o powierzchni 3429 m2, 3464 m2 i 3456 m2, na których można postawić 3 domki. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy projekt domku jednorodzinnego o powierzchni 89,4 m2.

Kliknij i sprawdź jak możesz mieszkać 

  

Lokalizacja jak marzenie

Działka jest położona w miejscowości Niegoszcz, w województwie zachodniopomorskim, w gminie Mielno, na Wybrzeżu Słowińskim, nad Morzem Bałtyckim. W zasięgu 1 km znajduje się sklep spożywczy czy restauracja, w najbliższym otoczeniu są liczne trasy rowerowe w kierunku Mielna, natomiast do morza jest jedyne 2,4 km. 

Do kogo po marzenia? 

Nie warto czekać i marzyć. Warto zadzwonić i zrealizować marzenia. Dział Sprzedaży Duda Development Wam w tym pomoże: +48 605 25 88 88.

filtruj wyniki

typ

gdzie?

ilość pokoi

cena

Niegoszcz - Działki

Lokal

Typ

Piętro

Pokoje

Metraż [mkw.]

Taras [mkw.]

Balkon [mkw.]

Garaż

Działka [mkw.]

Cena zł netto [mkw.]

Cena zł netto

Cena zł brutto [mkw.]

Cena zł brutto

STATUS

Działka 1 Działka 1 5 89.40 18.90 - 3429 - - 75.00 257.175 Wolne

realizacje

SPRAWDŹ INNE NASZE INWESTYCJE