Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
Fyrtel Wilda
Informacje ogólne
Obiekt
Lokale handlowo-usługowe
Termin
Zakończenie sprzedaży - marzec 2021
Adres
Sikorskiego 42, 61-535 Poznań

Fyrtel Wilda Lokale

Zostań sąsiadem miasta 

Fyrtel Wilda znajduje się u zbiegu ulic 28 Czerwca 1956 r. i Sikorskiego – tuż przy znanym i lubianym Rynku Wildeckim, na którym mieszkańcy mogą kupować świeże owoce, warzywa i kwiaty. To komfortowe mieszkania – jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe – w świetnie skomunikowanej części miasta. To również lokale handlowo-usługowe na parterze budynku. 

Miejskie atrakcje na wyciągnięcie ręki

Bez względu na to, czy lubisz spędzać czas na zakupach, spacerach czy w kawiarni lub restauracji, na Wildzie z łatwością znajdziesz mnóstwo rozrywek. Bliskość wszelkiego rodzaju punktów usługowych i handlowych, a także ścisłego centrum miasta, sprawi, że mieszkanie w Fyrtlu Wilda będzie wygodne i bezpieczne, ale nie nudne. 


Łatwe parkowanie i dojazdy

Pod budynkiem znajduje się parking podziemny, co pozwoli mieszkańcom uniknąć problemów związanych z parkowaniem w centrum miasta. Dzięki bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych poruszanie się po mieście komunikacją miejską jest wyjątkowo łatwe. 

 

W tej inwestycji nie ma już dostępnych lokali na sprzedaż lub wynajem - zadzwoń lub napisz i dowiedz się, czy mamy w ofercie coś specjalnie dla Ciebie +48 880 349 685  anna.rosa-michalak@dudadevelopment.pl