.
Diasfera Łódzka
Informacje ogólne
Obiekt
Lokale handlowo-usługowe
Termin
Adres
ul. Kilińskiego 138, 90-307 Łódź

Diasfera Łódzka - lokale usługowe

Połóż rękę na pulsie miasta 

Diasfera Łódzka to pierwsza nasza inwestycja poza Poznaniem i jego okolicami, a jednocześnie największe z naszych dotychczasowych przedsięwzięć mieszkaniowych. W II etapie znajdzie się 245 nowych mieszkań. Obecnie do sprzedaży trafia 118 z nich, o powierzchni od 26 do 78 m2, znajdujących się w kamienicach C i D. Sprzedaż pozostałych mieszkań rozpocznie się we wrześniu 2021. 
 

Stylowa okolica, stylowy budynek

Swoim projektem Diasfera nawiązuje do tego klasycznego elementu łódzkiej architektury, jakim jest kamienica. Nie stanowi jednak prostego naśladownictwa, lecz raczej nowoczesną wariację na temat klasycznej kamienicznej formy. Fasada zaprojektowana została w taki sposób, by gładko komponować się z otaczającą ją architekturą – zarówno tą zabytkową, jak i tą nową. 
 

W ofercie - lokal wykończony pod klucz

Obecnie na wynajem oferujemy klimatyzowany i wykończony pod klucz lokal biurowy z niezależnym wejściem z ulicy, położony na parterze nowego budynku mieszkalnego przy ul. Targowej w Łodzi. Na powierzchnię ok. 80 m kw. składają się 3 pomieszczenia (jedno z aneksem kuchennym), łazienka oraz hol. Lokal dostępny od zaraz. Wynajem na czas nieokreślony.

Możliwość wynajmu miejsca postojowego w hali garażowej.

Czynsz najmu 4200 zł netto + opłaty administracyjne i media.

Wymagana kaucja zwrotna.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – skontaktuj się z nami telefonicznie +48 880 349 685 lub mailowo anna.rosa-michalak@dudadevelopment.pl