Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
Arena Apartments
Informacje ogólne
Obiekt
Mieszkania i lokale handlowo-usługowe
Termin
III kw. 2017 r.
Adres
Wojskowa 1, 60-792 Poznań

Arena Apartments

Otoczenie które napędza do działania

To, co decyduje o wyjątkowości tego miejsca, to nie tylko jego forma, ale przede wszystkim miejsce, w którym się znajduje. To prężna, bardzo szybko rozwijająca się dzielnica, nieopodal pięknego City Parku, centrum wydarzeń sportowych i kulturalnych - POSiR Arena oraz Parku Kasprowicza, który daje nam odetchnąć w wiosenne dni.

Adres pod którym nie można się nudzić 

Na tyle cicho, by móc odpocząć i na tyle blisko, aby dobrze spędzić czas także poza domem. Te apartamenty to nie tylko dobre miejsce do życia, to także doskonały obiekt inwestycyjny, bowiem 5 minut od ulicy Wojskowej znajdują się Targi Poznańskie, a całość jest bardzo dobrze skomunikowana z autostradą A2 i obwodnicą Poznania.

Różnorodność 

Czy to apartament dla singla, czy rodzinne przestronne mieszkanie, nasz obiekt bez problemu sprostał oczekiwaniom. Wszystkie mieszkania o wielkości 58-150 m2, jedno lub dwupoziomowe, z jednym balkonem zewnętrznym lub przytulnym tarasem wewnątrz budynku, znalazły lokatorów. To także dobre miejsce na lokal użytkowy lub siedzibę firmy, parter budynku jest przygotowany pod działalność niemalże każdej firmy.

Pozostałe realizowane inwestycje