Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
Arena Apartments
Informacje ogólne
Obiekt
Lokale handlowo-usługowe
Termin
Lokale oddane do użytku
Adres
Wojskowa 1, 60-792 Poznań

Arena Apartments

Otoczenie, które napędza do działania 

To, co decyduje o wyjątkowości tego miejsca, to nie tylko jego forma, ale przede wszystkim miejsce, w którym się znajduje. To prężna, bardzo szybko rozwijająca się dzielnica, nieopodal pięknego City Parku, centrum wydarzeń sportowych i kulturalnych - POSiR Arena oraz Parku Kasprowicza, który daje nam odetchnąć w wiosenne dni. Te lokale to także doskonały obiekt inwestycyjny, bowiem 5 minut od ulicy Wojskowej znajdują się Targi Poznańskie, a całość jest bardzo dobrze skomunikowana z autostradą A2 i obwodnicą Poznania.

Różnorodność

Oferowane lokale przystosowane są do potrzeb gabinetów medycznych, ale to także dobre miejsce na lokal użytkowy lub siedzibę niemalże każdej firmy. Arena Apartments to nowoczesny, 6-kondygnacyjny budynek wolnostojącący z dwupoziomowymi apartamentami na I piętrze i garażem podziemnym, gdzie swoje miejsce do życia znalazły zarówno rodziny z dziećmi, jak i single.

W tej inwestycji nie ma już dostępnych lokali na sprzedaż lub wynajem - zadzwoń lub napisz i dowiedz się, czy mamy w ofercie coś specjalnie dla Ciebie +48 880 349 685  anna.rosa-michalak@dudadevelopment.pl