.

Lokale użytkowe w dogodnej lokalizacji

O ile znalezienie odpowiedniego mieszkania nie jest łatwym zadaniem, o tyle znalezienie naprawdę dobrego lokalu użytkowego jest bardzo trudne. A raczej: było, bo w ofercie Duda Development znajdziesz wysokiej jakości, świetnie zlokalizowane przestrzenie komercyjne i biznesowe, w sam raz na Twojej firmy. Lokale Duda Development dadzą Twojemu przedsiębiorstwu szansę na pełną realizację jego sprzedażowego potencjału.

ARENA APARTMENTS
Czytaj więcej WWW
NOWE ZŁOTNIKI

Pawilon handlowy na szybko rozwijającym się, młodym osiedlu pod Poznaniem. Tu wszystko jest w zasięgu ręki.

Czytaj więcej WWW
FYRTEL WILDA

Parterowe lokale handlowo-usługowe w budynku mieszkalnym w samym centrum pełnej życia dzielnicy Poznania. 

Czytaj więcej WWW

Lokal użytkowy: zawsze udana inwestycja

W ofercie firmy Duda Development znajdują się obecnie parterowe biura w poznańskim biurowcu Palacza Office Center, lokale handlowo-usługowe w pawilonie na osiedlu Nowe Złotniki pod Suchym Lasem k. Poznania i lokale na parterze budynku Arena Apartments. Już wkrótce dołączą do nich przestrzenie komercyjne na parterze Diasfery Łódzkiej, budynku mieszkalnego w centrum Łodzi. Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia lokali.

Lubimy w naszych projektach łączyć przestrzenie komercyjne z mieszkaniowymi: ze względu zarówno na wygodę mieszkańców, jak i na możliwości rozwoju, jakie stała obecność lokatorów stwarza przedsiębiorstwom, które zdecydują się założyć tam siedzibę.

Blisko centrum, blisko mieszkańców

Podejmując decyzję o przeniesieniu działalności do lokalu użytkowego Duda Development, zyskujesz możliwość dotarcia zarówno do mieszkańców inwestycji mieszkaniowych znajdujących się w okolicy, jak i do innych osób w pobliżu. A to – jeśli wziąć pod uwagę fakt, że większość naszych lokali użytkowych znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, czy będzie nim Poznań, czy Łódź – zapewnia stały ruch, co dla większości branż jest niezwykle istotne.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

DOWIEDZ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

DORADZTWO KREDYTOWE

POMOŻEMY ZNALEŹĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ