Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
PUŁASKIEGO 19

Poznań

W sprzedaży
Dowiedz się więcej Strona internetowa
KIERUNEK USTKA

Ustka

Przedsprzedaż
Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - II ETAP

Łódź

Sprzedaż zakończona
Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - BUDYNEK WARSZTATOWY

Łódź

Sprzedaż zakończona
Dowiedz się więcej Strona internetowa
DIASFERA ŁÓDZKA - I ETAP

Łódź

Sprzedaż zakończona

199 wygodnych mieszkań w I etapie, w ścisłym centrum Łodzi, nieopodal Piotrkowskiej i Szkoły Filmowej. Poznaj inwestycję.

Dowiedz się więcej Strona internetowa
FYRTEL WILDA

Poznań Wilda

Sprzedaż zakończona

Nowoczesna kamienica blisko centrum, w samym sercu historycznej dzielnicy Poznania. Znajdź mieszkanie dla siebie.

Dowiedz się więcej
ARENA APARTMENTS

Poznań Grunwald

Sprzedaż zakończona

Zrealizowana w 2018 roku Arena Apartments to niezwykle atrakcyjna inwestycja, z doskonałą lokalizacją, funkcjonalnymi rozwiązaniami oraz nowoczesnym designem mieszkań. Wszystkie znalazły już swoich właścicieli. 

Dowiedz się więcej

Najlepsze mieszkania na sprzedaż w Poznaniu i Łodzi

Własne mieszkanie to coś znacznie więcej niż tylko cztery ściany, wśród których można znaleźć schronienie. To miejsce, które jest przedłużeniem naszej osobowości i temperamentu; tego, w jaki sposób lubimy spędzać swój czas wolny i jaki jest nasz tryb pracy, oraz tego, jaki jest nasz styl życia obecnie i jaki mógłby być w przyszłości. Od lokalizacji poprzez metraż i rozkład pomieszczeń aż po widok z okna – dokonując wyboru, należy wziąć pod uwagę całe mnóstwo czynników. A to z kolei sprawia, że zakup mieszkania, zwłaszcza jeśli ma to być nasze pierwsze własne mieszkanie, bywa niezwykle stresującym wydarzeniem. Niesłusznie! Kupując lokal w Duda Development, możesz mieć pewność, że dokonujesz trafnego wyboru

Mieszkanie na miarę Twoich potrzeb i możliwości

W ofercie Duda Development znajdują się komfortowe mieszkania w Poznaniu i w Łodzi, o zróżnicowanych metrażach, rozkładach i liczbach pokoi. Diasfera Łódzka, pierwsza duża inwestycja mieszkaniowa Duda Development poza Wielkopolską, to 199 wygodnych, starannie zaprojektowanych mieszkań zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta – przy ulicach Piłsudskiego, Kilińskiego i Targowej, tuż przy Galerii Łódzkiej, bardzo blisko deptaku Piotrkowska i centrum OFF Piotrkowska, po sąsiedzku z Parkiem Źródliska. Zabytki, zieleń, natura, rozrywki i atrakcje centrum miasta – wszystko to można mieć na wyciągnięcie ręki, kupując mieszkanie w Diasferze Łódzkiej.

W poznańskiej ofercie mieszkaniowej Duda Development znajduje się Fyrtel Wilda, zlokalizowany u zbiegu ulic 28 Czerwca 1956 r. i Sikorskiego, w samym centrum dzielnicy. Tuż obok znajduje się słynny Rynek Wildecki, miejsce bardzo istotne dla lokalnej społeczności: źródło świeżych owoców, warzyw i kwiatów. W okolicy łatwo znaleźć liczne restauracje, kawiarnie i inne miejsca, w których można przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną

Inwestycja w przyszłość

Mieszkania w Fyrtlu Wilda i Diasferze Łódzkiej to idealne miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich, ale potencjalnie też świetna inwestycja: oba budynki położone są w popularnych lokalizacjach, które cieszą się dużym zainteresowaniem najemców.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

DOWIEDZ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

DORADZTWO KREDYTOWE

POMOŻEMY ZNALEŹĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ