Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
MORASKO PARK

Poznań Morasko

Sprzedaż zakończona

Komfortowe zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w zielonej dzielnicy Poznania. Tu rytm życia wyznacza natura.

Dowiedz się więcej
NOWE ZŁOTNIKI

Poznań Suchy Las

Sprzedaż zakończona

Poznaj zaciszne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej pod Poznaniem. Idealne dla rodziny z dziećmi.

Dowiedz się więcej

Nowe domy pod Poznaniem: postaw na własne cztery kąty

Własny dom, najlepiej z ogródkiem, to marzenie niemal każdej rodziny. Kto nie chciałby mieszkać tam, gdzie każdy z członków rodziny może mieć własny pokój? Gdzie z łatwością można wygospodarować miejsce na wszystkie niezbędne (i niejeden przyjemnie zbędny) sprzęty? Gdzie można mieć swój własny kawałek zieleni tuż za progiem?

Własny dom to inwestycja w przyszłość: Twoją i całej Twojej rodziny. To bezpieczna przystań, w której każdy będzie czuł się jak u siebie – przez długie, długie lata. Jak upewnić się, że dokonujesz słusznego wyboru? Zaufaj ekspertom i kup dom jednorodzinny w Poznaniu lub pod Poznaniem wybudowany pod skrzydłami Duda Development.

Morasko Park i Nowe Złotniki: domy jednorodzinne dla każdej rodziny

Obecnie w ofercie naszej firmy znajdują się dwa osiedla domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej: Nowe Złotniki oraz Morasko Park.

Nowe Złotniki, położone w szybko rozwijających się Złotnikach pod Suchym Lasem, to osiedle zamieszkiwane przez młodą i pełną energii społeczność. Codziennie rozbrzmiewa tu śmiech dzieci. Osiedle wyposażone jest w pełną infrastrukturę – na jego terenie znajduje się również pawilon usługowo-handlowy, w którym obecnie mają swoją siedzibę sklep sieci Żabka, gabinet stomatologiczny oraz fryzjer. Każdy z domów osiedla ma własny ogródek i garaż – dla maksymalnego komfortu i przyjemności mieszkania na co dzień. Osiedle znajduje się nieopodal naturalnych terenów zielonych, co, do spółki z ogródkiem, jeszcze bardziej ułatwi spędzanie czasu na świeżym powietrzu. To osiedle domów jednorodzinnych odznacza się też bliskością dogodnych dróg dojazdowych do Poznania.

Z kolei Morasko Park to prestiżowe zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w Poznaniu – a dokładnie: na Morasku, jednej z najpiękniejszych dzielnic miasta – wyposażone w pełną wewnętrzną infrastrukturę. Komfortowe, przestronne domy osiedla charakteryzują się bardzo dużymi ogrodami, które zachwycą każdego, kto marzy o tym, by móc spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, na przykład realizując ogrodnicze pasje. Zamknięte osiedle oraz bliskość natury – zwłaszcza wspaniałego rezerwatu Meteoryt Morasko – to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa dla całej rodziny.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

DOWIEDZ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

DORADZTWO KREDYTOWE

POMOŻEMY ZNALEŹĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ