Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2020-09-16
POZNAŃ/ŁÓDŹ

Targi? Tak, ale... następnym razem: rezygnujemy z udziału w targach mieszkań

Od samego początku pandemii wszystkie nasze działania nakierowane były na to, by proces sprzedaży naszych mieszkań był tak bezpieczny, jak to tylko możliwe. Podjęliśmy w tym celu liczne kroki, o których informowaliśmy Was na bieżąco. Teraz zrobiliśmy kolejny: postanowiliśmy, by dla bezpieczeństwa naszego zespołu oraz naszych odwiedzających, z którymi tak uwielbiamy się spotykać, nie wystawiać stoiska podczas targów, które odbywają się w weekend 26-27 września. 

Nie będzie nas: a co oferujemy w zamian?
Tej jesieni nie będzie aromatycznej kawy i wypieków z Pałacu Pakosław, z których już dobrze znają nas odwiedzający targi; nie będzie uśmiechniętego zespołu w jasnej hali i imponującego stanowiska: ale w zamian oferujemy Wam liczne inne możliwości zapoznania się z naszymi domami i mieszkaniami. 

Przede wszystkim: serdecznie zachęcamy do zdalnego kontaktu z naszymi biurami sprzedaży. Od telefonu poprzez mail aż po Messengera i Instagram, zawsze odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i przeprowadzimy Was przez proces zakupu własnego M. 

Polecamy też liczne sposoby na obejrzenie naszych inwestycji bez konieczności wychodzenia z domu czy nawet wstawania z łóżka. Na ich stronach internetowych oraz profilach na Facebooku obejrzycie aktualne zdjęcia (także te z drona: to ujęcia, których na żywo nie ma!) pokazujące stan budowy albo wygląd ukończonych budynków. Statyczne zdjęcia to za mało? Zapraszamy na wirtualny spacer 360 po budynku albo na oglądanie filmów z postępów prac! Nawet naszą multimedialną makietę można, z pomocą zespołu biura sprzedaży, obejrzeć zdalnie.

Na miesiąc otwieramy biura sprzedaży w weekendy
Aby wynagrodzić Wam naszą nieobecność na targach, na miesiąc wydłużamy weekendowe godziny pracy naszych biur sprzedaży w Poznaniu i Łodzi. Zapraszamy odpowiednio:
- 19 września, godz. 9.00-13.00
- 26-27 września, godz. 9.00-13.00
- 3 października, godz. 9.00-13.00 
 
Dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa sugerujemy telefoniczne umówienie wizyty w biurze sprzedaży: tel. +48 605 25 88 88 (Biuro sprzedaży w Poznaniu) oraz tel. +48 605 505 995 (Biuro sprzedaży w Łodzi). 

W biurach będą czekać na Was środki higieny osobistej, bezpieczny układ pomieszczeń i... pyszna kawa, a do niej nasze uśmiechy i wszystkie potrzebne informacje o inwestycjach Duda Development. To się nigdy nie zmieni. ;)

Do zobaczenia w biurach sprzedaży — i w następnym sezonie!