Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2019-09-22
POZNAŃ

Duda Development na poznańskich targach nieruchomości

W tym roku poznańskie Targi Mieszkań i Domów, jak zawsze organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyły się w dniach 21-22 września. Na tę edycję przygotowaliśmy coś specjalnego: nowe stoisko, które zapraszało odwiedzających, by pobujać w obłokach, pochodzić z głową w chmurach i, co tu dużo mówić, przychylić nieba sobie i swojej rodzinie. 

Zachmurzone stanowisko – za które, pochwalmy się trochę, nagrodzono nas 2. miejscem w konkursie na najlepsze stoisko targów – nie było jedyną niespodzianką, jaką przygotowaliśmy na tę edycję wydarzenia. Tego dnia odbyła się również premiera kolejnego, czwartego już etapu naszej bestsellerowej inwestycji – osiedla Nowe Złotniki k. Suchego Lasu pod Poznaniem. 22 nowe domy wzbudziły niemałe zainteresowanie wśród osób, które w tych dniach zdecydowały się przyjść i pogadać z nami podczas targów.

Jak zawsze odwiedzający nasze stoisko mogli raczyć się gorącą kawą oraz smakowitymi przekąskami przygotowanymi przez Kuchnię Pakoslove, restaurację Pałacu Pakosław.

Nie przerywamy sezonu targowego: już w ten weekend wybieramy się do Łodzi na Targi Nieruchomości & Budowa Domu w Atlas Arenie!