Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2018-08-29
POZNAŃ

Konferencja: Erbud S.A. generalnym wykonawcą projektu Fyrtla Wilda

Podczas konferencji medialnej, która odbyła się wczoraj (28 sierpnia 2018 r.) w naszym biurze sprzedaży przy ul. Przemysłowej 53, ogłosiliśmy, że generalnym wykonawcą Fyrtla Wilda, naszego największego projektu mieszkaniowego w Poznaniu, zostanie firma Erbud S.A., znana z tak głośnych inwestycji, jak warszawska Hala Koszyki czy poznańska Galeria Pestka. 

W czasie spotkania o Fyrtlu Wilda opowiadał Wojciech Duda, wiceprezes Duda Development, który przedstawił historię firmy i jej aktualne działania, dyrektor projektu Błażej Szrejbrowski, który przybliżył zebranym dane techniczne związane z inwestycją oraz architekt Karol Fiedor z pracowni CDF Architekci, odpowiedzialnej za projekt budynku. Dyrektor Jakub Balawander, reprezentujący firmę Erbud, zapewnił, że prace przebiegają według planu.

Publiczność jak zwykle nie zawiodła. Z sali padły liczne pytania na temat Fyrtla Wilda, idei za nim stojącej oraz roli, jaką odgrywać będzie w rozwoju dzielnicy. 
 
Dziękujemy naszym gościom za przybycie. Liczyny na to, że  ta ciekawa rozmowa będzie pierwszą w szeregu wielu inspirujących kolejnych rozmów, i że nasz dialog będzie rozwijał się i rósł wraz z Fyrtlem Wilda oraz całą dzielnicą.