Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2018-05-25
ŁÓDŹ

Biuro sprzedaży Diasfery Łódzkiej otwarte!

Od momentu, w którym po raz pierwszy ogłosiliśmy, że wybudujemy w centrum Łodzi nowoczesną kamienicę, inwestycja ta budziła ogromne zainteresowanie – zarówno wśród lokalnych mediów, jak i wśród mieszkańców Łodzi.

Na pytania o Diasferę, które otrzymywaliśmy każdego dnia, odpowiadaliśmy bardzo chętnie – ale, jak dotąd, zdalnie. Dziś mamy przyjemność ogłosić, że można już spotkać się z nami także osobiście i lokalnie. W Łodzi działa już biuro sprzedaży!

Gdzie nas znaleźć w Łodzi?

Biuro sprzedaży, które stoi przy ul. Kilińskiego 138 (naprzeciwko hotelu Ambasador), tuż przy terenie budowy, ma formę nowoczesnego kontenera o designerskim wnętrzu pełnym łódzkich akcentów. Będzie czynne w dni robocze w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz w soboty od 9.00 do 13.00. Na odwiedzających czekać będą nie tylko członkowie zespołu Duda Development, zawsze gotowi wyczerpująco odpowiedzieć na nawet najbardziej szczegółowe pytania i doradzić w sprawach związanych z rezerwacją i zakupem mieszkania, ale też wyjątkowa atrakcja: elektroniczna makieta Diasfery.

Interaktywna makieta inwestycji

W biurze przy Kilińskiego można będzie zapoznać się z innowacyjną elektroniczną makietą inwestycji. To interaktywna wizualizacja budynku, ukazująca to, jak będzie on wyglądać wykończony (a nawet wyposażony), i to o rozmaitych porach dnia oraz ze wszystkich stron. Makieta pozwoli osobom odwiedzającym biuro urządzić sobie cyfrową wycieczkę po Diasferze: podejrzeć, jak może wyglądać życie jej mieszkańców, a także przekonać się, jak budynek wpisze się w krajobraz okolicy.

Czekamy na Was na miejscu. Umówiecie się z nami dzwoniąc na numer +48 605 505 995 lub pisząc e-mail na adres: diasfera@dudadevelopment.pl.

#łódźyourather