Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2017-09-18
POZNAŃ

Lokale użytkowe na sprzedaż lub wynajem

Arena Apartments to nasza nietuzinkowa inwestycja na poznańskim Grunwaldzie, tuż przy City Park i POSiR Arena. Głównie pod kątem układu pomieszczeń. Cały budynek ma formę rotundy, dlatego każde pomieszczenie wewnątrz ma kształt kawałka tortu. Na początku 2018 roku kończymy budowę, aktualnie trwają prace wewnątrz. Na zewnątrz zostało tylko pomalowanie elewacji na biało.

Jak widać na zdjęciach, odsłoniliśmy już parter budynku, gdzie znajduje się 12 LOKALI handlowo-usługowych, o powierzchni od 80 do 139 m2, z możliwością łączenia w jeden większy lokal. W sumie udostępniamy 1300 m2. Każdy można wynająć lub kupić i lada moment ruszyć z biznesem. Działalność może rozpocząć tu niemalże każda firma: kawiarnia, siłownia, gabinet lekarski, szkoła językowa, piekarnia, kwiaciarnia czy sklep z ekologiczną żywnością.

Jeżeli chcecie kupić lub wynająć lokal w Arena Apartments, zadzwońcie pod numer 663 010 095. Po więcej informacji o tej inwestycji przejdźcie na stronę http://arenaapartments.pl/. Poznajcie i pokochajcie Arena Apartments!