Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2017-09-15
POZNAŃ

Targi Mieszkań i Domów na pełnych obrotach

Emocje nieco opadły. A telefony się rozdzwoniły. W weekend 9-10 września 2017 roku byliśmy obecni na Targach Mieszkań i Domów. Nasz "kram", pełen zieleni, kwiatów i uśmiechów, odwiedziło bardzo dużo ludzi. Każdy poczuł się u nas jak u siebie. Oprócz gratulacji za wyróżniające się stoisko, słyszeliśmy wiele pytań o Arena Apartments, jeszcze więcej o Nowe Złotniki, ale z największym zainteresowaniem spotkało się osiedle Morasko Park i specjalna oferta, którą przygotowaliśmy na wrzesień. MERCEDES WŚRÓD DOMÓW to akcja, w ramach której przyszłym klientom oferujemy samochód na pół roku. Każdy, kto we wrześniu 2017 roku zdecyduje się na zakup segmentu na osiedlu Morasko Park, dostanie w prezencie nowiuteńkie auto Mercedes od Mercedes-Benz dealera Duda Cars. 

Regulamin i szczegóły promocji #MERCEDESWŚRÓDDOMÓW można znaleźć na stronie POD TYM LINKIEM. Wszelkich informacji dostarczymy Wam telefonicznie lub na spotkaniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na tarach. Dziękujemy za miłę słowa i zainteresowanie naszymi inwestycjami. Jest to niezwykle budujące. Zatem budujemy dalej.