Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2017-07-03
ZŁOTNIKI

Za nami Dzień Sąsiada

Za nami jeden z najważniejszych dni w naszym kalendarzu - DZIEŃ SĄSIADA! W piękne, sobotnie popołudnie, 3 czerwca, odwiedziło nas mnóstwo przyjaznych osób. Przyszli nasi najbliżsi sąsiedzi, dalsi sąsiedzi, znajomi, współpracownicy, klienci, przyjaciele, media, całe rodziny z dziećmi. Łatwo można było wyczuć w powietrzu wszechobecną radość. Wszystkim towarzyszył śmiech, dobra zabawa i beztroska. Właśnie tego chcieliśmy doświadczyć. 

Wszystko to dało nam ogromne szczęście i utwierdziło w przekonaniu, że to co robimy, niesie ze sobą moc. Że jesteśmy tu potrzebni i szanowani. Już dziś możemy zagwarantować, że za rok (choć chcielibyśmy częściej) zrobimy to jeszcze raz. Wasza życzliwość i wdzięczność są nieocenione. Sąsiedzi zza ściany i z bardziej odległych ulic. Sąsiedzi z Poznania. Dziękujemy że byliście z nami. Warto spędzić kilka chwil razem. 

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy towarzyszyli nam w przygotowaniach i realizacji: Urząd Gminy Suchy Las za formalności i wsparcie, agencji artystycznej VIVALDI za moc atrakcji i poprowadzenie pikniku, Panu Zbigniewowi i jego towarzyszce za perfekcyjnie wysmażone kiełbaski, chłopakom z Browaru za Miastem za zimne piwko oraz Duda-Cars dealer Mercedes-Benz za udział i dostarczenie motoryzacyjnych emocji. Podziękowania należą się również przedstawicielom mediów, które nas odwiedziły. Mamy nadzieję, że bawili się dobrze: Magazyn Sucholeski, Blisko Poznania, LocalMedia Suchy Las i Domiporta.pl.

Załączamy galerię zdjęć z Dnia Sąsiada.  

Dziękujemy, że byliście z nami.