Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2017-06-01
ZŁOTNIKI

Dzień Sąsiada na Osiedlu Nowe Złotniki

3 czerwca 2017 roku nie będzie zwyczajną sobotą w Złotnikach. Tego dnia cała gmina zbierze się w jednym miejscu.  

Sąsiedzi! Przybywajcie na Dzień Sąsiada, który odbędzie się na Osiedlu Nowe Złotniki, przy ul. Azaliowej. Piknik będzie doskonałą okazją na spędzenie czasu z rodziną i najbliższymi. Wszyscy będziemy mieli okazję poznać się bliżej!

 
Startujemy o godzinie 13.00. Dzień Sąsiada przyjmie formę pikniku. Planujemy w przepięknych okolicznościach naszej złotnickiej przyrody umilić czas wszystkim, grami drużynowymi, rodzinnymi zawodami oraz licznymi animacjami dla najmłodszych. Razem zagramy w bule, badmintona, piłkę plażową. Zapraszamy na rodzinny wyścig w workach ze swoimi sąsiadami oraz konkurencję w rajdzie na rowerach. Ten dzień, pełni emocji umili dobra muzyka i balonowa aranżacja naszego terenu.

Dla tych, którzy weekend wolą przeżyć mniej aktywnie, a bardziej cenią leniwe popołudnia w okolicznościach przyrody, przygotujemy koce oraz gry planszowe. Przy zapachu świeżo mielonej kawy czy jabłek od lokalnego rolnika, każdy znajdzie czas na odpoczynek, bez obawy o dzieci, którym nasi animatorzy zapewnią zajęcie. 
 
Piknikowi towarzyszyć będzie wystawa najnowszych aut Mercedes-Benz, jako, że w wydarzeniu bierze udział Duda-Cars dealer Mercedes-Benz. To z nimi będziecie mieli okazję zbudować miasteczko samochodowe oraz poćwiczyć np. precyzyjne parkowanie. 
 
Weźcie rodzinę, dzieci, sąsiadów, najbliższych. Zadzwońcie po znajomych. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcecie nas odwiedzić. Sąsiedzie, spędźmy te kilka chwil razem!
 

Piknikowe atrakcje

W sobotę czeka Was ogrom zabaw i moc atrakcji. Tak właśnie prezentuje się ekipa, która zadba o zajęcia dla najmłodszych. Ci pełni energii i pomysłów młodzi ludzie przeprowadzą m. in. wyścigi rodzinne w workach czy rajd na rowarach. Będzie malowanie twarzy oraz gry zespołowe. Nasi najmłodsi goście nie będą się nudzić.  

Gratka dla fanów motoryzacji

Każdy mężczyzna kocha samochody, nieważne czy jest mały czy duży. Kobiety również czują sympatię do pięknych pojazdów. Dlatego na naszym pikniku nie mogło ich zabraknąć. Razem z jedną z naszych spółek, Duda Cars dealer Mercedes-Benz, przygotujemy wystawę najnowszych aut. Razem z uczesnikami pikniku zbudujemy mini miasteczko samochodowe oraz poćwiczymy precyzyjne parkowanie. Natomiast najmłodsi fani motoryzacji będa mogli przejechać się specjalnymi modelami Mercedes-Benz. W drogę! 

Przejażdżka rowerem Rotwild

Takiej szansy nie można przepuścić. Na pikniku będziecie mogli przejechać się ekskluzywną marką rowerów górskich ROTWILD. Jedna z naszych spółek Duda-Cars, autoryzowany dealer Mercedes-Benz, AMG i Smart, jest oficjalnym dystrybutorem tej niemieckiej marki rowerowej w Polsce.

ROTWILD to połączenie roweru wyścigowego, niestandarowego designu i niemieckiej precyzji. Celem tej marki jest DOPROWADZIĆ CIĘ DO SUKCESU. Czyli tak jak w Duda Development. Zapraszamy na Dzień Sąsiada. Sprawdzicie to osobiście :)