Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2017-05-25
POZNAŃ

Bliskie spotkanie z mediami z Wielkopolski

23 maja 2017 roku upłynął nam w sympatycznej atmosferze. W Concordia Design spotkaliśmy się z ważnymi dla nas osobami - wielkopolskimi dziennikarzami. 

Pokazaliśmy nasze aktualnie realizowane inwestycje oraz zapowiedzieliśmy te planowane. Nie wszyscy jeszcze słyszeli o biurowcu u zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Palacza, którego budowa właśnie ruszyła. Nie każdy miał możliwość widzieć, jak będą wyglądały nasze mieszkania w Arena Apartments. Nie wspominając, co szykujemy na Morasku - o tej inwestycji do wczoraj nie słyszał nikt. Więcej informacji na jej temat będziemy przekazywać już niebawem.

Było nam niezmiernie miło widzieć tyle osób, przychylnie do nas nastawionych. Cieszymy się, że tak liczne grono dziennikarzy przyjeło nasze zaproszenie. Dla nas to bardzo ważne, bo mobilizuje do działania. Pokazuje, że zaczynamy liczyć się na poznańskim rynku. Pokazuje, że mamy co robić. Nie możemy zawieść oczekiwań osób zainteresowanych naszymi inwestycjami. Musimy zrealizować złożone obietnice. Pozostajemy z Wami w kontakcie.