Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2017-05-22
WARSZAWA

Spotkaliśmy się z warszawskimi mediami

To był dla nas ważny dzień. 17 maja 2017 roku w restauracji Wilcza 50 spotkaliśmy się z przedstawicielami warszawskich mediów. Chcieliśmy się podzielić ostatnimi zmianami w naszej firmie. W trakcie lunchu, na którym stawiło się liczne grono dziennikarzy, opowiedzieliśmy o rebrandingu spółki Duda Development, naszych dokonaniach i planach na kolejne miesiące. A n nawet lata.

Część spotkania poświęciliśmy działalności Holdingu Duda, ponieważ nie wszyscy zdają sobie sprawę w jakich obszarach biznesowych działamy, i jak wiele dobrego robimy. Bo to nie tylko nieruchomości, finanse, motoryzacja czy przemysł jest w naszych rękach. Również Fundacja Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda zajmuje w naszym życiu i sercu wiele miejsca. 

Jednak głównym tematem była działalność deweloperska - przedstawiliśmy aktualnie realizowane inwestycje mieszkaniowe i komercyjne oraz te w fazie planowania. Pytaniom nie było końca. Po części oficjanej kontunuowaliśmy nieformalne rozmowy przy wspólnym stole, posilając się pysznym lunchem. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Był to dla nas bardzo udany dzień. 

Teraz szykujemy się do spotkania z dziennikarzami w Poznaniu. Do zobaczenia 23 maja 2017.