Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2024-03-18
POZNAŃ

Wróciliśmy: powrót Duda Development na Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

Tęskniliście? Bo my bardzo! By wynagrodzić długą nieobecność, zaprezentowaliśmy Wam dwie nowe inwestycje na terenie Poznania! 

Ale od początku. Stoisko Duda Development dobrze widoczne z daleka i dostępne od każdej strony zwracało uwagę zwiedzających. Z uśmiechem, kawą i świeżutkimi folderami naszych inwestycji czekaliśmy na wszystkich tych, którzy planują i rozważają zakup mieszkania.

Zadbaliśmy o to, by zachęcać nie tylko atrakcyjnymi ofertami mieszkań (to przecież macie u nas także bez targów!), lecz także przyjaznymi kolorami oraz licznymi miejscami, w których można było przysiąść i porozmawiać. Bo pewne rzeczy się nie zmieniają: zaskakujemy wyglądem stoiska, ale otwartość i chęci do rozmowy w przypadku naszego zespołu nie mają limitu.

Na tegorocznej edycji Targów Mieszkań i Domów zaproponowaliśmy odwiedzającym dwie nowe inwestycje: Pułaskiego 19, mieszkania o podwyższonym standardzie na zielonym Sołaczu, oraz No To Naramowice, kameralne osiedle przy ul. Maków Polnych, nieopodal kampusu Morasko.

Na targach, przy naszym stoisku można było także przetestować swoją spostrzegawczość - uchyliliśmy bowiem rąbka tajemnicy względem naszych planów na przyszłość: projektów mieszkaniowych i inwestycyjnych w atrakcyjnych punktach Jeżyc. 

Chcecie wiedzieć więcej? Obserwujcie nasze media społecznościowe, a już niedługo dowiecie się więcej!