Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies
AKTUALNOŚCI

2024-02-06
POZNAŃ

Poznaniu, poznaj Pułaskiego 19!

Podczas kameralnego spotkania dla lokalnych mediów oraz poznańskich urzędów dokonaliśmy oficjalnej inauguracji naszego najnowszego projektu: inwestycji, która ma odmienić oblicze tej części Sołacza.
 
Mimo niesezonowo jesiennej pogody, która była tego dnia w Poznaniu, spotkanie rozpoczęło się na terenie budowy. Nasi goście mieli okazję dokładnie przyjrzeć się miejscu, w którym wkrótce wyrośnie nowy punkt na mapie miasta. 

Symbolicznym momentem było wbicie pierwszych szpadli: gest, który oficjalnie rozpoczął budowę. Gdy obrzędowi stało się zadość, zaprosiliśmy naszych gości na poczęstunek i dalszą część prezentacji do Magazynu – jednej z kulinarnych wizytówek Sołacza.

Podczas oficjalnej części spotkania w Magazynie Wojciech Duda podkreślił, jak ważne dla nas jest stworzenie miejsca, które połączy nienaganną estetykę i elegancję z troską o zminimalizowanie negatywnego wpływu budynku na środowisko. Karol Fiedor, szef pracowni CDF Architekci, która stoi za projektem Pułaskiego 19, podzielił się z nami swoją wizją projektu łączącego komfort i nowoczesność z poszanowaniem dla otoczenia. 

Przedstawiciel firmy Trasko, generalnego wykonawcy budynku, zapewnił, że każdy etap budowy będzie realizowany z najwyższą starannością i zgodnie z harmonogramem. Dzięki ich profesjonalizmowi możemy być pewni, że Pułaskiego 19 stanie się symbolem jakości i nowoczesności.

Zakończenie spotkania przy poczęstunku w Magazynie było dla nas wszystkich wspaniałą okazją do wymiany refleksji – nie tylko na temat projektu. Atmosfera pełna optymizmu i pozytywnej energii, która nas otaczała, utwierdza nas w przekonaniu, że Pułaskiego 19 będzie miejscem wyjątkowym.