mieszkania od dewelopera poznań mieszkania od dewelopera poznań

Przyjemne z pożytecznym

W podpoznańskiej gminie Komorniki, w miejscowości Łęczyca, powstaje pasaż handlowo – usługowy o powierzchni użytkowej ponad 2.200 m2. Realizacja inwestycji rozpoczęła się w III kwartale 2016 roku. I etap budowy zakończył się 17 marca 2017, kiedy to oddano do użytku sklep Biedronka. Okoliczni mieszkańcy mogą już robić w nim zakupy. Dyskont zajmuje prawie 1200 m2.

 

W dobrym kierunku

Pasaż handlowo-usługowy z lokalami na wynajem położony jest w Łęczycy, w otoczeniu terenów zielonych i zabudowy wielorodzinnej, przy północnej granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego, tuż przy drodze Poznań – Puszczykowo. Umiejscowienie obiektu zapewnia regularny przepływ klientów przez obiekt oraz dobrą łączność z Poznaniem i pozostałymi gminami sąsiednimi.

 

Szansa na zysk

W lutym 2017 roku rozpoczęliśmy prace z II etapu inwestycji. Oddanie planowane jest na koniec roku 2017. Aktualnie obiekt jest w komercjalizacji zatem zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych najemców. Wolna powierzchnia najmu to około 1000 m2. Dostępne trzy lokale mają powierzchnię od 100 do 500 m2, jednak dajemy dowolność w łączeniu pomieszczeń. Każde posiada jedno niezależne wejście oraz drugie z tyłu budynku – idealne na dostawy. Przy inwestycji znajduje się 68 miejsc parkingowych.

Realizując każdą inwestycję bardzo duży nacisk kładziemy na jakość materiałów, wygląd oraz dogodną lokalizację. Nasz park handlowy w Łęczycy spełnia te kryteria w 100%.

realizacje

SPRAWDŹ INNE NASZE INWESTYCJE