Inwestycje gruntowe

Niegoszcz

Atrakcyjna działka, jedyne 2,4 km do morza, w miejscowości Niegoszcz, w województwie zachodniopomorskim, w okolicy Mielna. Idealna pod budowę domku jednorodzinnego. 

Radomsko

Do sprzedaży trafiła nieruchomość skłądająca się z 2 działek o łącznej powierzchni 4. 968 m2 w Radomsku. Działka jest łąką, a w bliskim sąsiedztwie przepływa rzeka Radomka.

Szczecinek

Fantastycznie zlokalizowana działka w samym centrum Szczecinka, u zbiegu ul. Jana Pawła II i Szkolnej. Otoczona budynkami mieszkalnymi i licznymi sklepami, tuż przy galerii handlowej.

Zielona Góra

Oferujemy na sprzedaż prawo własności nieruchomości gruntowych. Wielką zaletą działek jest ich znakomita lokalizacja: tuż przy ul. Dąbrówki i al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. 

Zbąszyń

Atrakcyjna działka zlokalizowana przy ulicy Mostowej w Zbąszyniu czyli przy głównej ulicy miasta. 

Złotniki

Nieruchomości jest położena nieopodal Poznania, na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym Nowe Złotniki, na rogu ulicy Pigwowej i Jelonkowej w Złotnikach. 

Kawczyn

Nieruchomość o łącznej powierzchni 9400 m2 znajduje się przy drodze nr 5, w odległości 5 km od Kościana.

Kamienna Góra

Działka budowlana u zbiegu ulic Krzeszowskiej i Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze, o łącznej powierzchni 6012 m2.

Nowe

Nieruchomość w kujawsko-pomorskim składa się z 3 działek usługowych o łącznej powierzchni 3880 m2.

Żary

Atrakcyjna działka o powierzchni 4730 m2 położona w centrum Żar. 

Żary - dwie działki

Kolenjy atrakcyjny teren w Żarach na sprzedaż. Obie działki położone są w centrum miasta, a otaczają je budynki mieszkalne.

realizacje

SPRAWDŹ INNE NASZE INWESTYCJE

Wykończenie pod klucz

Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy jedną ze spółek Duda Holding

Duda Development to deweloper działający od 1997 roku w mieście Poznań. Dobry deweloper to taki, który potrafi budować nowoczesne domy i mieszkania zgodne z najnowszymi trendami budowlanymi. Zależy nam na tym, by lokatorzy naszych nowych mieszkań i domów mieli łatwy dostęp do węzłów komunikacji miejskiej, dlatego obszar naszych inwestycji obejmuje głównie Poznań i okolice. Jeśli chcesz mieszkać w miejscu cichym, spokojnym i otoczonym zielenią, z którego bez problemu dostaniesz się do pracy, Duda Development to najlepszy dla Ciebie developer. Poznań i okolice to miejsca, w których prowadzimy nasze inwestycje. Dzięki domom w Złotnikach wiele osób ma szansę odciąć się od gwaru wielkiego miasta i zamieszkać w miejscu spokojnym i zacisznym, jakiego nie odkrył wcześniej żaden inny deweloper. Poznań jest doskonałym miejscem do pracy i życia, lecz osoby, które chcą żyć blisko natury, często decydują się na zamieszkanie na jego obrzeżach. Umożliwić Ci to może deweloper z miasta Poznań, który zbuduje Twoje marzenia.

Duda Holding zarządza grupą spółek należących do rodziny Duda, założycieli jednego z pierwszych prywatnych TFI na polskim rynku - OPOKA TFI oraz twórców Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A. Od ponad dwóch dekad łączymy najlepsze tradycje polskiego rolnictwa z ideą dynamicznego rozwoju, kierując się zasadą nieustępliwości i wytrwałości. Dzięki wyczuciu rynku i zdolności podejmowania ryzyka Duda Holding zarządza obecnie spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak inwestycje, finanse, motoryzacja, rolnictwo, przemysł.

apartamenty poznań sprzedaż

Doradztwo kredytowe

Pomożemy znaleźć najlepszą ofertę