.

Nie udało nam się znaleźć inwestycji o podanych parametrach. Spróbuj je zmienić klikając w przyciski powyżej.

Inwestycje mieszkaniowe: ludzka skala i odpowiedź na realne potrzeby

Projektując nasze inwestycje mieszkaniowe, nigdy nie tracimy z oczu realnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Wybieramy tereny odznaczające się bliskością enklaw przyrody i zieleni – czy będą nimi elementy takie jak parki, skwery, ogródki działkowe i inne typowe dla miast tereny zielone (pod tym względem szczególnie pięknie położone są obiekty Arena Apartments na poznańskim Starym Grunwaldzie oraz Fyrtel Wilda w Poznaniu), czy – w przypadku terenów podmiejskich – lasy, a nawet rezerwaty przyrody (jak zamknięte osiedle Morasko Park, które może pochwalić się sąsiedztwem rezerwatu Meteoryt Morasko).

Zaufani partnerzy, solidne materiały

Stawiamy na sprawdzonych fachowców i wysokiej klasy materiały, dzięki czemu nasze inwestycje deweloperskie odznaczają się jakością, na której można polegać. Na każdym etapie – od tworzenia projektu poprzez budowę aż po odbiór lokali – staramy się dopasować nie tylko do aktualnie obowiązujących trendów, ale też do wymagań otoczenia, tworząc budynki w ludzkiej skali: takie, w których przyjemnie jest mieszkać.

Jednym z kluczy do sukcesu naszych inwestycji deweloperskich jest staranny dobór partnerów. Współpracując z zaufanymi generalnymi wykonawcami, takimi jak FB Antczak czy ERBUD, zapewniamy naszym projektom najwyższą jakość i staranność wykonania.

Widoki na nowe inwestycje

Stale planujemy nowe inwestycje – przede wszystkim w Poznaniu i jego okolicach, stanowiących główne pole naszej działalności, ale także w innych miastach Polski. Obecnie nasza największa inwestycja mieszkaniowa, będąca jednocześnie pierwszym naszym projektem mieszkaniowym poza Wielkopolską, to Diasfera Łódzka. Już niedługo ogłosimy rozpoczęcie nowego poznańskiego projektu… ale na razie nie zdradzimy więcej!