.

Nie udało nam się znaleźć inwestycji o podanych parametrach. Spróbuj je zmienić klikając w przyciski powyżej.

Nowe inwestycje dla biznesu: prestiż i komfort dla firm

Żadnemu przedsiębiorcy nie trzeba tłumaczyć, jak ważny jest wybór lokalu dla firmy – bez względu na to, czy jest to pierwsza stała siedziba w całej historii przedsiębiorstwa, czy jedna z wielu filii międzynarodowej korporacji. Od lokalizacji, a zwłaszcza od standardu biura zależy przecież bardzo wiele: od wrażenia, jakie siedziba będzie robiła na klientach firmy, aż po morale pracowników. Mając to na uwadze, tworzymy nasze powierzchnie biurowe z najwyższą troską o detale: chcemy, by oferowane przez nas lokale komercyjne nie tylko wyglądały świetnie, ale też spełniały wysokie standardy komfortu i funkcjonalności.

Sprawdzony partner gwarancją sukcesu

Oto kolejna rzecz, o której szybko przekonuje się każdy, kto próbuje swoich sił jako przedsiębiorca: staranny dobór partnerów jest nie tylko kwestią gustu, lecz także posunięciem strategicznym. W naszej codziennej działalności stawiamy na zaufanych wykonawców i bardzo dobre materiały: to sprawia, że nasze inwestycje deweloperskie odznaczają się jakością, na której można polegać. Jakością, którą docenisz zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy, klienci oraz kontrahenci. Na każdym etapie, od tworzenia projektu poprzez budowę aż po odbiór lokali, staramy się dopasować nie tylko do aktualnie obowiązujących trendów, ale też do wymagań otoczenia, tworząc budynki w ludzkiej skali: takie, w których przyjemnie jest pracować, i w których można z dumą podejmować klientów i wspólników.

Korzystna lokalizacja: bądź tam, gdzie są Twoi klienci

Planując nasze inwestycje budowlane o charakterze użytkowym i komercyjnym, szczególną uwagę zwracamy na położenie obiektu. Wiadomo przecież, że od miejsca, w jakim znajdują się lokale handlowe i innego rodzaju przestrzenie komercyjne, w znacznej mierze zależy sukces przedsięwzięcia, ponieważ natężenie ruchu w pobliżu lokalu bezpośrednio przekłada się na liczbę klientów. Dlatego zawsze dążymy do osadzania inwestycji w atrakcyjnym punkcie miasta lub osiedla, jak w przypadku lokali użytkowych wchodzących w skład budynku Arena Apartments na poznańskim Grunwaldzie czy pawilonu handlowo-usługowego położonego w obrębie nowego, szybko rozwijającego się osiedla Nowe Złotniki pod Suchym Lasem.