.

Nie udało nam się znaleźć inwestycji o podanych parametrach. Spróbuj je zmienić klikając w przyciski powyżej.

Lokale użytkowe w dogodnej lokalizacji

O ile znalezienie odpowiedniego mieszkania nie jest łatwym zadaniem, o tyle znalezienie naprawdę dobrego lokalu użytkowego jest bardzo trudne. A raczej: było, bo w ofercie Duda Development znajdziesz wysokiej jakości, świetnie zlokalizowane przestrzenie komercyjne i biznesowe, w sam raz na Twojej firmy. Lokale Duda Development dadzą Twojemu przedsiębiorstwu szansę na pełną realizację jego sprzedażowego potencjału.

Lokal użytkowy: zawsze udana inwestycja

W ofercie firmy Duda Development znajdują się obecnie parterowe biura w poznańskim biurowcu Palacza Office Center, lokale handlowo-usługowe w pawilonie na osiedlu Nowe Złotniki pod Suchym Lasem k. Poznania i lokale na parterze budynku Arena Apartments. Już wkrótce dołączą do nich przestrzenie komercyjne na parterze Diasfery Łódzkiej, budynku mieszkalnego w centrum Łodzi. Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia lokali.

Lubimy w naszych projektach łączyć przestrzenie komercyjne z mieszkaniowymi: ze względu zarówno na wygodę mieszkańców, jak i na możliwości rozwoju, jakie stała obecność lokatorów stwarza przedsiębiorstwom, które zdecydują się założyć tam siedzibę.

Blisko centrum, blisko mieszkańców

Podejmując decyzję o przeniesieniu działalności do lokalu użytkowego Duda Development, zyskujesz możliwość dotarcia zarówno do mieszkańców inwestycji mieszkaniowych znajdujących się w okolicy, jak i do innych osób w pobliżu. A to – jeśli wziąć pod uwagę fakt, że większość naszych lokali użytkowych znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, czy będzie nim Poznań, czy Łódź – zapewnia stały ruch, co dla większości branż jest niezwykle istotne.