Inwestycje mieszkaniowe

Nowe Złotniki

Osiedle Nowe Złotniki w podpoznańskiej gminie Suchy Las to funkcjonalne domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, blisko natury. Osiedle jest bezpieczne i przestrzenne, z pełną infrastrukturą, a mieszkańcy każdego lokalu mają dostęp do własnego ogródka, garażu oraz miejsca postojowego.

Arena Apartments

U zgiegu ul. Wyspiańskiego i Wojskowej, na poznańskiej dzielnicy Grunwald, powstaje 16 nowoczesnych mieszkań o wysokim standardzie oraz 12 lokali handlowo-usługowych, na wynajem lub sprzedaż. Arena Apartments to gwarantcja niebanalnego wykończenia oraz ustawnej przestrzeni.

Morasko Park

Morasko Park to zamknięte osiedle 12 budynków w zabudowie wolnostojącej, z ogronmymi ogrodami, wśród naturalnie rosnących drzew. To kameralny kompleks umożliwiający zachowanie prywatności i nowoczesny styl, w przepięknej scenerii rezerwatu przyrody.

realizacje

SPRAWDŹ INNE NASZE INWESTYCJE

aktualności

co
nowego?

19
lutego
biura poznań
Fundamenty Morasko Park
Na terenie, na którym stać będzie Morasko Park, trwają prace. Pojawiła się droga tymczasowa, ...
Więcej biura poznań
16
stycznia
biura poznań
Sprzedaż II etapu Nowych Złotnik na finiszu
Powoli zbliżamy się do linii mety. Spośród domów wybudowanych w II etapie inwestycji N...
Więcej biura poznań
08
listopada
biura poznań
Budujemy Morasko Park
Na naszym osiedlu Morasko Park pojawiła się koparka. Wzięła się ostro do pracy, zrównując ter...
Więcej biura poznań
09
października
biura poznań
I etap osiedla sprzedany
Budowę osiedla Nowe Złotniki rozpoczęliśmy w czerwcu 2015 roku. Etap I, w ramach którego pows...
Więcej biura poznań
27
września
biura poznań
Kluczyki do Mercedesa w komplecie z kluczykami do domu
Uwielbiamy sprawiać Wam radość i dbać o Wasz komfort. Dlatego zdecydowaliśmy się na niebanalną promo...
Więcej biura poznań
18
września
biura poznań
Ulica Pigwowa w natarciu
Nowe Złotniki nie próżnują. Nowe Złotniki rosną. Domy przy ul. Pigwowej wychodzą z ziemi, prz...
Więcej biura poznań

Wykończenie pod klucz

Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy jedną ze spółek Duda Holding

Duda Development to deweloper działający od 1997 roku w mieście Poznań. Dobry deweloper to taki, który potrafi budować nowoczesne domy i mieszkania zgodne z najnowszymi trendami budowlanymi. Zależy nam na tym, by lokatorzy naszych nowych mieszkań i domów mieli łatwy dostęp do węzłów komunikacji miejskiej, dlatego obszar naszych inwestycji obejmuje głównie Poznań i okolice. Jeśli chcesz mieszkać w miejscu cichym, spokojnym i otoczonym zielenią, z którego bez problemu dostaniesz się do pracy, Duda Development to najlepszy dla Ciebie developer. Poznań i okolice to miejsca, w których prowadzimy nasze inwestycje. Dzięki domom w Złotnikach wiele osób ma szansę odciąć się od gwaru wielkiego miasta i zamieszkać w miejscu spokojnym i zacisznym, jakiego nie odkrył wcześniej żaden inny deweloper. Poznań jest doskonałym miejscem do pracy i życia, lecz osoby, które chcą żyć blisko natury, często decydują się na zamieszkanie na jego obrzeżach. Umożliwić Ci to może deweloper z miasta Poznań, który zbuduje Twoje marzenia.

Duda Holding zarządza grupą spółek należących do rodziny Duda, założycieli jednego z pierwszych prywatnych TFI na polskim rynku - OPOKA TFI oraz twórców Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A. Od ponad dwóch dekad łączymy najlepsze tradycje polskiego rolnictwa z ideą dynamicznego rozwoju, kierując się zasadą nieustępliwości i wytrwałości. Dzięki wyczuciu rynku i zdolności podejmowania ryzyka Duda Holding zarządza obecnie spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak inwestycje, finanse, motoryzacja, rolnictwo, przemysł.

apartamenty poznań sprzedaż

Doradztwo kredytowe

Pomożemy znaleźć najlepszą ofertę