Inwestycje mieszkaniowe

Nowe Złotniki

Osiedle Nowe Złotniki w podpoznańskiej gminie Suchy Las to funkcjonalne domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, blisko natury. Osiedle jest bezpieczne i przestrzenne, z pełną infrastrukturą, a mieszkańcy każdego lokalu mają dostęp do własnego ogródka, garażu oraz miejsca postojowego.

Arena Apartments

U zgiegu ul. Wyspiańskiego i Wojskowej, na poznańskiej dzielnicy Grunwald, powstaje 16 nowoczesnych mieszkań o wysokim standardzie oraz 12 lokali handlowo-usługowych, na wynajem lub sprzedaż. Arena Apartments to gwarantcja niebanalnego wykończenia oraz ustawnej przestrzeni.

Morasko Park

Morasko Park to zamknięte poznańskie osiedle 12 budynków w zabudowie wolnostojącej, z ogronmymi ogrodami, wśród naturalnie rosnących drzew. To kameralny kompleks umożliwiający zachowanie prywatności i nowoczesny styl, w przepięknej scenerii rezerwatu przyrody.

Fyrtel Wilda

Ten wielorodzinny budynek, z nowoczesną, geometryczną fasadą, kryje 66 wygodnych, funkcjonalnych mieszkań. Fyrtel Wilda harmonijnie wpisze się w klimatyczny krajobraz jednej z najstarszych dzielnic Poznania, jaką jest Wilda.

Diasfera Łódzka

Diasfera Łódzka to komfortowy, siedmiopiętrowy budynek mieszkalny w ścisłym centrum Łodzi, o nowoczesnej elewacji nawiązującej do typowo łódzkiej kamienicznej architektury. To 184 funkcjonalne, ustawne mieszkania o powierzchni od 25 do 81,5 m2 w I etapie budowy.

realizacje

SPRAWDŹ INNE NASZE INWESTYCJE

aktualności

co
nowego?

18
lipca
biura poznań
Co trzecie mieszkanie w Fyrtlu Wilda sprzedane!
Zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu sprzedaży w Fyrtlu Wilda, jednej z najnowszych poznańskich in...
Więcej biura poznań
09
lipca
biura poznań
II etap Nowych Złotnik: ostatnia szansa dla spóźnialskich
Podczas gdy budowa III etapu postępuje szybko i zgodnie z planem, końca dobiega sprzedaż domó...
Więcej biura poznań
02
lipca
biura poznań
Gratka dla kierowców: teraz w Arena Apartments miejsce postojowe w cenie
Z okazji wakacji przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję: każdy, kto kupi mieszkanie w kompleksie...
Więcej biura poznań
04
czerwca
biura poznań
Morasko Park wznosi się na wyższy poziom
I etap osiedla Morasko Park pnie się coraz wyżej! Wyraźnie widać już zarys pomieszczeń, co d...
Więcej biura poznań
25
maja
biura poznań
Biuro sprzedaży Diasfery Łódzkiej otwarte!
Od momentu, w którym po raz pierwszy ogłosiliśmy, że wybudujemy w centrum Łodzi nowoc...
Więcej biura poznań
27
kwietnia
biura poznań
Biuro sprzedaży na poznańskiej Wildzie otwarte!
Informacja o naszej pierwszej inwestycji na poznańskiej Wildzie – nowoczesnej kamienicy Fyrtel...
Więcej biura poznań

Wykończenie pod klucz

Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy jedną ze spółek Duda Holding

Duda Development to deweloper działający od 1997 roku w mieście Poznań. Dobry deweloper to taki, który potrafi budować nowoczesne domy i mieszkania zgodne z najnowszymi trendami budowlanymi. Zależy nam na tym, by lokatorzy naszych nowych mieszkań i domów mieli łatwy dostęp do węzłów komunikacji miejskiej, dlatego obszar naszych inwestycji obejmuje głównie Poznań i okolice. Jeśli chcesz mieszkać w miejscu cichym, spokojnym i otoczonym zielenią, z którego bez problemu dostaniesz się do pracy, Duda Development to najlepszy dla Ciebie developer. Poznań i okolice to miejsca, w których prowadzimy nasze inwestycje. Dzięki domom w Złotnikach wiele osób ma szansę odciąć się od gwaru wielkiego miasta i zamieszkać w miejscu spokojnym i zacisznym, jakiego nie odkrył wcześniej żaden inny deweloper. Poznań jest doskonałym miejscem do pracy i życia, lecz osoby, które chcą żyć blisko natury, często decydują się na zamieszkanie na jego obrzeżach. Umożliwić Ci to może deweloper z miasta Poznań, który zbuduje Twoje marzenia.

Duda Holding zarządza grupą spółek należących do rodziny Duda, założycieli jednego z pierwszych prywatnych TFI na polskim rynku - OPOKA TFI oraz twórców Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A. Od ponad dwóch dekad łączymy najlepsze tradycje polskiego rolnictwa z ideą dynamicznego rozwoju, kierując się zasadą nieustępliwości i wytrwałości. Dzięki wyczuciu rynku i zdolności podejmowania ryzyka Duda Holding zarządza obecnie spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak inwestycje, finanse, motoryzacja, rolnictwo, przemysł.

apartamenty poznań sprzedaż

Doradztwo kredytowe

Pomożemy znaleźć najlepszą ofertę