Inwestycje mieszkaniowe

Nowe Złotniki

Osiedle Nowe Złotniki w podpoznańskiej gminie Suchy Las to funkcjonalne domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, blisko natury. Osiedle jest bezpieczne i przestrzenne, z pełną infrastrukturą, a mieszkańcy każdego lokalu mają dostęp do własnego ogródka, garażu oraz miejsca postojowego.

Arena Apartments

U zgiegu ul. Wyspiańskiego i Wojskowej, na poznańskiej dzielnicy Grunwald, powstaje 16 nowoczesnych mieszkań o wysokim standardzie oraz 12 lokali handlowo-usługowych, na wynajem lub sprzedaż. Arena Apartments to gwarantcja niebanalnego wykończenia oraz ustawnej przestrzeni.

Morasko Park

Morasko Park to zamknięte poznańskie osiedle 12 budynków w zabudowie wolnostojącej, z ogronmymi ogrodami, wśród naturalnie rosnących drzew. To kameralny kompleks umożliwiający zachowanie prywatności i nowoczesny styl, w przepięknej scenerii rezerwatu przyrody.

Fyrtel Wilda

Ten wielorodzinny budynek, z nowoczesną, geometryczną fasadą, kryje 66 wygodnych, funkcjonalnych mieszkań. Fyrtel Wilda harmonijnie wpisze się w klimatyczny krajobraz jednej z najstarszych dzielnic Poznania, jaką jest Wilda.

Diasfera Łódzka

Diasfera Łódzka to komfortowy, siedmiopiętrowy budynek mieszkalny w ścisłym centrum Łodzi, o nowoczesnej elewacji nawiązującej do typowo łódzkiej kamienicznej architektury. To 184 funkcjonalne, ustawne mieszkania o powierzchni od 25 do 81,5 m2 w I etapie budowy.

realizacje

SPRAWDŹ INNE NASZE INWESTYCJE

aktualności

co
nowego?

04
czerwca
biura poznań
Morasko Park wznosi się na wyższy poziom
I etap osiedla Morasko Park pnie się coraz wyżej! Wyraźnie widać już zarys pomieszczeń, co d...
Więcej biura poznań
25
maja
biura poznań
Biuro sprzedaży Diasfery Łódzkiej otwarte!
Od momentu, w którym po raz pierwszy ogłosiliśmy, że wybudujemy w centrum Łodzi nowoc...
Więcej biura poznań
20
marca
biura poznań
Targi Mieszkań i Domów z sukcesem
Ostatni weekend, a w zasadzie cały ostatni tydzień, był dla nas niezwykle pracowity. Nie było ...
Więcej biura poznań
16
marca
biura poznań
Ruszamy z nową inwestycją na poznańskiej Wildzie
Las Vildas, bazarek u zbiegu ulic Sikorskiego i 28 Czerwca 1956 r., czyli w samym sercu Wildy, jeszc...
Więcej biura poznań
13
marca
biura poznań
Morasko Park na bis: domy z II etapu już w sprzedaży
Mieć równie blisko do pięknych terenów zielonych oraz do miasta ze wszystkimi jego udo...
Więcej biura poznań
12
marca
biura poznań
Do trzech razy sztuka: ruszyła sprzedaż III etapu osiedla Nowe Złotniki
Domy wchodzące w skład dwóch poprzednich etapów budowy osiedla Nowe Złotniki rozeszły ...
Więcej biura poznań

Wykończenie pod klucz

Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy jedną ze spółek Duda Holding

Duda Development to deweloper działający od 1997 roku w mieście Poznań. Dobry deweloper to taki, który potrafi budować nowoczesne domy i mieszkania zgodne z najnowszymi trendami budowlanymi. Zależy nam na tym, by lokatorzy naszych nowych mieszkań i domów mieli łatwy dostęp do węzłów komunikacji miejskiej, dlatego obszar naszych inwestycji obejmuje głównie Poznań i okolice. Jeśli chcesz mieszkać w miejscu cichym, spokojnym i otoczonym zielenią, z którego bez problemu dostaniesz się do pracy, Duda Development to najlepszy dla Ciebie developer. Poznań i okolice to miejsca, w których prowadzimy nasze inwestycje. Dzięki domom w Złotnikach wiele osób ma szansę odciąć się od gwaru wielkiego miasta i zamieszkać w miejscu spokojnym i zacisznym, jakiego nie odkrył wcześniej żaden inny deweloper. Poznań jest doskonałym miejscem do pracy i życia, lecz osoby, które chcą żyć blisko natury, często decydują się na zamieszkanie na jego obrzeżach. Umożliwić Ci to może deweloper z miasta Poznań, który zbuduje Twoje marzenia.

Duda Holding zarządza grupą spółek należących do rodziny Duda, założycieli jednego z pierwszych prywatnych TFI na polskim rynku - OPOKA TFI oraz twórców Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A. Od ponad dwóch dekad łączymy najlepsze tradycje polskiego rolnictwa z ideą dynamicznego rozwoju, kierując się zasadą nieustępliwości i wytrwałości. Dzięki wyczuciu rynku i zdolności podejmowania ryzyka Duda Holding zarządza obecnie spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak inwestycje, finanse, motoryzacja, rolnictwo, przemysł.

apartamenty poznań sprzedaż

Doradztwo kredytowe

Pomożemy znaleźć najlepszą ofertę