Inwestycje komercyjne

Palacza Office Center

Palacza Office Center to kameralny biurowiec na poznańskim Grunwaldzie. Zachwyca prostą formą oraz niezwykle dogodnym położeniem. To unikatowe połączenie obiektu biurowo–usługowego o butikowym charakterze.

D Point Łęczyca

W podpoznańskiej gminie Komorniki, w miejscowości Łęczyca, powstaje park handlowo – usługowy z lokalami na wynajem. D Point Łęczyca ulokowany jest w otoczeniu terenów zielonych i zabudowy wielorodzinnej, tuż przy drodze Poznań – Puszczykowo. 

D Point Nowe

Park handlowo-usługowy z lokalami na wynajem powstaje w malowniczej miejscowości Nowe w woj. kujawsko-pomorskim. Obiekt ma znakomitą lokalizację - sąsiaduje z osiedlem wielorodzinnym i stacją benzynową, a obok dziennie przejeżdża około 18.000 aut.  

Szczecinek

Galeria o nowoczesnym designie i eleganckiej ekspozycji, atrakcyjna zarówno dla klientów jak i najemców, powstaje w strategicznej części miasta. Jest to pierwsza tego typu inwestycja w Szczecinku.

realizacje

SPRAWDŹ INNE NASZE INWESTYCJE

aktualności

co
nowego?

03
stycznia
biura poznań
Otwieramy nowy obiekt w miejscowości Nowe
14 grudnia 2017 roku w ramach naszej inwestycji D Point Nowe, na powierzchni ok. 1.120 mkw. otwarto ...
Więcej biura poznań
05
grudnia
biura poznań
Palacza Office Center ma już 4 piętra
Palacza Office Center ma już wszystkie 4 naziemne kondygnacje. Nasz biurowiec nabiera formy i widać ...
Więcej biura poznań
01
grudnia
biura poznań
Atrakcyjna cena lokali w Arena Apartments
W końcu naszą inwestycję Arena Apartments widać z daleka. Elewacja całego budynku zmieniła kolor na ...
Więcej biura poznań
13
listopada
biura poznań
Budynek handlowo-usługowy w Złotnikach
Powstawanie kompaktowego, parterowego budynku handlowo-usługowego idzie pełną parą. Widać już jego w...
Więcej biura poznań
27
października
biura poznań
Palacza Office Center idzie w górę
Przy ul. Palacza prace nabierają tempa, a nasz butikowy projekt nabiera kształtów. Palacza Of...
Więcej biura poznań
28
marca
biura poznań
Otwieramy park handlowy w Łęczycy
23 marca br. otworzyliśmy swój kolejny obiekt o powierzchni użytkowej 2.500 m2 w podpoznański...
Więcej biura poznań

Wykończenie pod klucz

Dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy jedną ze spółek Duda Holding

Duda Development to deweloper działający od 1997 roku w mieście Poznań. Dobry deweloper to taki, który potrafi budować nowoczesne domy i mieszkania zgodne z najnowszymi trendami budowlanymi. Zależy nam na tym, by lokatorzy naszych nowych mieszkań i domów mieli łatwy dostęp do węzłów komunikacji miejskiej, dlatego obszar naszych inwestycji obejmuje głównie Poznań i okolice. Jeśli chcesz mieszkać w miejscu cichym, spokojnym i otoczonym zielenią, z którego bez problemu dostaniesz się do pracy, Duda Development to najlepszy dla Ciebie developer. Poznań i okolice to miejsca, w których prowadzimy nasze inwestycje. Dzięki domom w Złotnikach wiele osób ma szansę odciąć się od gwaru wielkiego miasta i zamieszkać w miejscu spokojnym i zacisznym, jakiego nie odkrył wcześniej żaden inny deweloper. Poznań jest doskonałym miejscem do pracy i życia, lecz osoby, które chcą żyć blisko natury, często decydują się na zamieszkanie na jego obrzeżach. Umożliwić Ci to może deweloper z miasta Poznań, który zbuduje Twoje marzenia.

Duda Holding zarządza grupą spółek należących do rodziny Duda, założycieli jednego z pierwszych prywatnych TFI na polskim rynku - OPOKA TFI oraz twórców Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A. Od ponad dwóch dekad łączymy najlepsze tradycje polskiego rolnictwa z ideą dynamicznego rozwoju, kierując się zasadą nieustępliwości i wytrwałości. Dzięki wyczuciu rynku i zdolności podejmowania ryzyka Duda Holding zarządza obecnie spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak inwestycje, finanse, motoryzacja, rolnictwo, przemysł.

apartamenty poznań sprzedaż

Doradztwo kredytowe

Pomożemy znaleźć najlepszą ofertę