Blog ujemy o nieruchomościach

deweloper poznań
08-12-2017
Mieszkanie pod klucz - to się opłaca!

Kupując mieszkanie u dewelopera, trzeba pamiętać o tym, że przeprowadzka do nowego lokum nie odbędzie się z dnia na dzień. O jej terminie decyduje data zakończenia prac budowlanych, a następnie - czas potrzebny na wykończenie wnętrz. Chyba że klient wybierze opcję “pod klucz”.

 

Podziel się:
deweloper poznań
24-11-2017
Komfort i funkcjonalność - podstawowe zasady aranżacji sypialni

Sypialnia jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w mieszkaniu. To w niej regenerujesz siły po całym dniu pracy, relaksujesz się i odpoczywasz. Jak ją urządzić, aby była przytulna i dodawała energii? 

Podziel się:
deweloper poznań
17-11-2017
Dzięki RPP 10 tysięcy w kieszeni przeciętnego dłużnika

Ktoś, kto kupił na kredyt mieszkanie 5 lat temu, dziś cieszy się o 20% niższą ratą. W międzyczasie spadły bowiem stopy procentowe. Niestety ten kij ma dwa końce.

Podziel się:
deweloper poznań
10-11-2017
Coraz więcej Polaków mieszka w domach

W ciągu ostatnich dziesięciu lat odsetek Polaków mieszkających w domach wzrósł z 49,7 do 57,4 proc. Więcej osób przenosi się do domów wolnostojących niż do szeregowców lub bliźniaków.

Podziel się:
deweloper poznań
03-11-2017
Zakup własnego lokum - z jakimi kosztami dodatkowymi musisz się liczyć.

Nabycie mieszkania lub domu jest transakcją, która oprócz konieczności zapłaty ceny ustalonej pomiędzy stronami rodzi konieczność poniesienia dalszych kosztów, które obciążają kupującego. 

Podziel się:
deweloper poznań
27-10-2017
5 powodów, dla których warto kupić własne mieszkanie

Myśl o kupnie mieszkania kiełkuje w Twojej głowie, ale ciągle nie masz pewności, czy jest to opcja dla Ciebie? Poznaj pięć powodów, dla których powinieneś ją rozważyć. 

Podziel się:
deweloper poznań
20-10-2017
Na co zwrócić uwagę, kupując wymarzone mieszkanie?

Zakup domu lub mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Ponieważ w nowym lokum spędzimy znaczną część życia, należy dobrze ją przemyśleć. Podpowiadamy, na jakie czynniki warto zwrócić uwagę jeszcze przed rozpoczęciem poszukiwań i już w trakcie. 

Podziel się: