Blog ujemy o nieruchomościach

deweloper poznań
16-02-2018
Nie trać głowy: co zrobić, gdy nie jesteś w stanie zapłacić raty?

Z punktu widzenia banku cały proces kredytowy ma jeden podstawowy cel: upewnienie się, że kredytobiorca będzie spłacać odsetki regularnie i terminowo. Nikt nie jest jednak w stanie przewidzieć przyszłości, a nawet najstabilniejszą sytuacją życiową może wstrząsnąć jakieś nieoczekiwane wydarzenie, które sprawi, że nie będzie nas stać na spłacanie rat. Co wtedy?

Podziel się:
deweloper poznań
11-02-2018
7 wnętrzarskich grzechów głównych

Z dekorowaniem wnętrz jest trochę jak z pisaniem: każdy to potrafi, ale mało kto umie to zrobić naprawdę dobrze. I nie ma w tym nic złego, oczywiście! Jest jednak szereg błędów, które popełniane są szczególnie często, choć – przynajmniej teoretycznie – można by ich bardzo łatwo uniknąć. 

Podziel się:
deweloper poznań
02-02-2018
Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednika kredytowego?

Czy usługi pośrednika kredytowego są koniecznością? Oczywiście, że nie. A czy mogą znacznie ułatwić życie i pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze? Jak najbardziej! Czytaj dalej i sprawdź, dlaczego pośrednictwo kredytowe może okazać się właśnie tym, czego potrzebujesz.

Podziel się:
deweloper poznań
26-01-2018
Jak wybrać mieszkanie dla rodziny? Kilka przydatnych wskazówek

Gdyby porównać poszukiwanie mieszkania dla jednej osoby lub pary do wyczerpującego maratonu, to polowanie na idealne lokum dla rodziny z dziećmi trzeba byłoby nazwać biegiem z przeszkodami, i to w pełnym obciążeniu. Jest tak wiele aspektów, na które należy zwrócić uwagę, że czasem trudno jest zdecydować, od czego właściwie zacząć.

Podziel się:
deweloper poznań
19-01-2018
8 gorących wnętrzarskich trendów na 2018 rok

Bez względu na to, czy wprowadzenie zmian w aranżacji domowych wnętrz jest Twoim noworocznym postanowieniem, czy raczej rok 2018 jest tym, w którym wreszcie będziesz urządzać swoje własne mieszkanie, skorzystaj z okazji, by zapoznać się z tym, co będzie trendy w rozpoczynającym się roku. Będzie się działo!

Podziel się:
deweloper poznań
12-01-2018
Kupno mieszkania lub domu od dewelopera krok po kroku

Procedury związane z zakupem własnego lokum z rynku pierwotnego znacząco różnią się od tych, które obowiązują na rynku wtórnym. Dla kupującego oznaczają mniej formalności i niższe opłaty, a także pełne bezpieczeństwo i gwarancję dla nabywanej nieruchomości. 

Podziel się:
deweloper poznań
05-01-2018
Sztuczne oświetlenie w pomieszczeniach - o czym warto pamiętać

Wybór oświetlenia dla każdego z pomieszczeń rządzi się określonymi prawami. Przede wszystkim powinno ono umożliwiać swobodne poruszanie się, ale także oferować domownikom komfort. Jak taki efekt osiągnąć? Przeczytajcie nasze porady. 

Podziel się:
deweloper poznań
15-12-2017
Kredyt hipoteczny w 2018 roku

Wkład własny na poziomie 20% to duża przeszkoda wielu dla osób marzących o własnym mieszkaniu lub domu. Wymóg ten nie musi jednak przekreślać planów związanych z zakupem lokum. Kredytobiorca może skorzystać z kilku dostępnych opcji.

Podziel się:
deweloper poznań
08-12-2017
Mieszkanie pod klucz - to się opłaca!

Kupując mieszkanie u dewelopera, trzeba pamiętać o tym, że przeprowadzka do nowego lokum nie odbędzie się z dnia na dzień. O jej terminie decyduje data zakończenia prac budowlanych, a następnie - czas potrzebny na wykończenie wnętrz. Chyba że klient wybierze opcję “pod klucz”.

 

Podziel się:
deweloper poznań
24-11-2017
Komfort i funkcjonalność - podstawowe zasady aranżacji sypialni

Sypialnia jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w mieszkaniu. To w niej regenerujesz siły po całym dniu pracy, relaksujesz się i odpoczywasz. Jak ją urządzić, aby była przytulna i dodawała energii? 

Podziel się:
deweloper poznań
17-11-2017
Dzięki RPP 10 tysięcy w kieszeni przeciętnego dłużnika

Ktoś, kto kupił na kredyt mieszkanie 5 lat temu, dziś cieszy się o 20% niższą ratą. W międzyczasie spadły bowiem stopy procentowe. Niestety ten kij ma dwa końce.

Podziel się:
deweloper poznań
10-11-2017
Coraz więcej Polaków mieszka w domach

W ciągu ostatnich dziesięciu lat odsetek Polaków mieszkających w domach wzrósł z 49,7 do 57,4 proc. Więcej osób przenosi się do domów wolnostojących niż do szeregowców lub bliźniaków.

Podziel się: